У Китаї з'явився конкурент кросоверу Tesla Model Y: фото

Китайська компанія Modern Auto, утворена в 2018 році в Шанхаї, почала продавати електромобіль Modern In, який має скласти конкуренцію Tesla Model Y. У стандартній комплектації він коштує від 29 000 доларів.

У Китаї з'явився конкурент кросоверу Tesla Model Y: фото

Modern In - це компактний електричний кросовер з сучасним дизайном кузова і з великим набором різного обладнання та нових технологій. Його довжина становить 4473 мм, ширина – 1822 мм, висота – 1538 мм, а колісна база – 2710 мм. Деякі ЗМІ позиціонують цю модель як хетчбек.

Цей електромобіль відрізняється низьким дахом, трикутними передніми фарами, які з'єднані світлодіодною смугою. До речі, задні ліхтарі також поєднали світлодіодною смугою. На задньому бампері є аеродинамічний дифузор. Дверні ручки приховані у кузові. У салоні ми помітили досить велику віртуальну панель приладів і 14,6-дюймовий сенсорний дисплей інформаційно-розважальної системи.

Modern In, як ми вже говорили, отримав велику кількість обладнання та технологій. Він має кілька систем активної безпеки та допомоги водію. Наприклад, попередження про виїзд зі смуги руху.

У Китаї з'явився конкурент кросоверу Tesla Model Y: фото

Електрична силова установка цього кросоверу складається з електромотора потужністю 163 к.с. і 280 Нм крутного моменту, а також акумуляторної батареї на 53 кВтг або 80 кВтг. Покупцям пропонують дві версії Modern In, залежно від батареї. У стандартної версії з батареєю на 53 кВтг запас ходу досягає 420 км, а у топової версії з батареєю на 80 кВтг - 610 км. Але це дані, отримані за результатами китайських тестових випробувань NEDC. У Європі випробування електромобілів суворіші, тому насправді запас ходу цього нового китайського електрокара може бути меншим.

Велике значення для електромобілів має швидкість заряджання батарей. Автовиробники зараз пропонують можливість швидкого заряджання батарей. Є така можливість і у Modern In. У цього електрокара батарею можна зарядити з 30% до 80% всього за 30 хвилин.

Modern In у стандартній комплектації коштує від 29 000 доларів. Топова комплектація продається за 36 500 доларів. Чи є можливість швидкого заряджання батареї в стандартній комплектації - нам не відомо.

У Китаї з'явився конкурент кросоверу Tesla Model Y: фото

Нагадаємо, раніше ми повідомили про те, що бюджетний електромобіль Dacia Spring, який зараз є одним із найпопулярніших електрокарів на європейському ринку, став спортивнішим, отримавши нову комплектацію.


Максимов Віталій, Тудей

Последние новости

Подгружаем последние новости