Названо 12 найбільш надійних позашляховиків усіх часів

Позашляховики апріорі мають бути надійнішими, ніж звичайні легкові автомобілі. Але і серед них є моделі, що відрізняються підвищеним "довголіттям". Американське видання Slash Gear назвало 12 найнадійніших позашляховиків усіх часів.

Названо 12 найбільш надійних позашляховиків усіх часів

До цього списку включили знаменитий німецький Mercedes-Benz G-Class, що, власне, не дивно. Сучасний G-Class частіше побачиш у місті, ніж десь на сільській дорозі. Перший Mercedes-Benz G-Class створили на основі німецького армійського автомобіля, і він досі зберіг відмінну надійність та чудові позашляхові характеристики.

Також до цього списку потрапив Nissan Patrol, перше покоління якого з'явилося далекому 1951 році. З 2013 року покупцям пропонують Patrol шостого покоління.

Крім того, до 12 найнадійніших позашляховиків всіх часів потрапили Kia Telluride, Honda HR-V, Chevrolet Suburban і Willys Jeep, а також п'ять моделей компанії Toyota – Land Cruiser 200, Land Cruiser 70, 4Runner, Sequoia та Lexus GX.

Названо 12 найбільш надійних позашляховиків усіх часів

З цих автомобілів потрібно виділити Toyota Sequoia. Чому ми звернули увагу на Sequoia? Тому що хоча його не можна назвати преміальним, зате він має унікальну надійність. Згідно з дослідженням iSeeCars, у США на дорогах 14,2% автомобілів Sequoia мають пробіг понад 200 000 миль.

Слід зазначити, що американці включили до 12 найнадійніших позашляховиків усіх часів і Lada Niva Legend. Вони відзначили надійність, простоту та хороші позашляхові характеристики цього автомобіля, незважаючи на невеликі розміри та двигун з потужністю всього 82 к.с.

Названо 12 найбільш надійних позашляховиків усіх часів

Нагадаємо, раніше експерти назвали автомобілі, які можна купувати навіть із великим пробігом.


Максимов Віталій, Тудей

Последние новости

Подгружаем последние новости