Російська хакерська група атакувала японські урядові сайти через підтримку України

Ще однією причиною є суперечка з Росією щодо приналежності Курильських островів, інформує ZN.ua.

Російська хакерська група атакувала японські урядові сайти через підтримку України

Японія розслідує можливу причетність групи хакерів, яка підтримує російський уряд, до кібератаки на урядові веб-сайти, повідомляє громадський мовник NHK.

Через атаку було тимчасово заблоковано доступ до урядових веб-сайтів, зокрема і до адміністративного порталу e-Gov Digital Agency.

Цей ресурс надає адміністративну інформацію від державних організацій та дозволяє громадянам подавати документи для реєстрації онлайн тощо.

Проросійська група Killnet опублікувала в соцмережах повідомлення, заявивши, що це вона атакувала сайт з електронними послугами урядового порталу «e-Gov».

Крім того, хакери заявили, що їхня група вивела з ладу податковий портал країни, місцеву платіжну система JCB та популярну японську соцмережу Mixi.

Повідомляється, що Killnet атакували японські ресурси через те, що Японія підтримує Україну, а також через суперечку з Росією щодо приналежності Курильських островів.

«Удар по фінансовій системі Японії, як однієї з ключових у світі та однієї з головних для блоку західного режиму, є дуже добрим стимулом подумати, з ким вони збираються воювати. Росія - країна великих можливостей і великих людей. Якщо ви вирішили стати нашими ворогами, то не чекайте на пощаду. Ми вас знищимо ще до обіду», — йдеться в заяві KillNet.

Наразі правоохоронні органи Японії здійснюють перевірку щодо причетності російських хакерів до інциденту.


Микита Ткаченко, ZN.ua

Последние новости

Подгружаем последние новости