ТОП-10 автомобілів, які за рік найбільше втрачають ціну

Автомобілі втрачають у ціні відразу після покупки. Але є деякі моделі, які найшвидше знецінюються і при їх продажу можна втратити значну суму грошей. Експерти американської дослідницької компанії iSeeCars назвали 10 автомобілів, які найбільше втрачають ціну за один рік після початку експлуатації.

ТОП-10 автомобілів, які за рік найбільше втрачають ціну

Відразу скажемо, що йдеться про американський автомобільний ринок та про моделі, що продаються в США. В Україні ситуація, певне, інша.

Найбільше знецінюється після перших 12 місяців експлуатації електричний кросовер Audi e-tron. За перший рік експлуатації на американському ринку цей кросовер втрачає в ціні 27,8% від своєї початкової вартості. Це приблизно 22 800 доларів. Тобто у Сполучених Штатах Audi e-tron у віці 1 року коштує приблизно на 22 800 доларів дешевше, ніж новий такий кросовер.

Кросовер Alfa Romeo Stelvio за перший рік експлуатації втрачає 26,9% від своєї первісної вартості. У грошовому вираженні це 14 698 доларів.

Mercedes-Benz C-Class у США у віці 1 року коштує на 24,6% менше, ніж новий автомобіль. У грошовому вираженні це 13 179 доларів. У свою чергу, Audi A4 через рік після початку експлуатації втрачає 24,3% від своєї первісної ціни (це 11 963 доларів).

ТОП-10 автомобілів, які за рік найбільше втрачають ціну

Дивно, але повнорозмірний пікап Nissan Titan після року своєї експлуатації втрачає 23,9% від своєї початкової ціни (це 13 809 доларів). Чому нас здивувала ця обставина? Тому що американці цінують позашляховики та пікапи. Такими машинами володіють довго або навіть дуже довго. До того ж пікапи апріорі надійніші, ніж звичайний легковий автомобіль. Тобто зазвичай пікапи не сильно втрачають у ціні навіть після кількох років експлуатації.

До речі, у ТОП-10 автомобілів, які через рік після початку експлуатації в США продають із найбільшим збитком, є ще один пікап - Chevrolet Silverado 1500. Він за 12 місяців після покупки втрачає 23,1% від своєї первісної вартості (це 14 438 доларів).

Також до десятки автомобілів, які найбільше втрачають у ціні через рік після покупки, увійшли такі моделі: люксовий позашляховик Infiniti QX80, японський кросовер Nissan Murano, компактний японський кросовер Infiniti Q50, а також німецький преміальний кросовер Porsche Macan.

Нагадаємо, раніше експерти британського журналу What Car назвали 10 найбільш надійних вживаних автомобілів.


Максимов Віталій, Тудей

Интересные новости
АН-158: новая украинская "ласточка". ФОТО
Введены новые правила прохождения техосмотра в Украине
Рейтинг самых успешных и провальных авто в киноРейтинг самых успешных и провальных авто в кино
Италия признала украинские водительские права
Самые красивые и сексуальные девушки Московской выставки Мото Парк 2008
Блок рекламы


Похожие новости

ТОП-5 недорогих, але надійних гібридних автомобілівТОП-5 недорогих, але надійних гібридних автомобілів
ТОП-10 популярних в Україні автомобілів з КитаюТОП-10 популярних в Україні автомобілів з Китаю
Поліція вилучила 28 “гуманітарних“ автомобілів, які хотіли продати волонтериПоліція вилучила 28 “гуманітарних“ автомобілів, які хотіли продати волонтери
ТОП-10 євроблях, які ввозять в УкраїнуТОП-10 євроблях, які ввозять в Україну
ТОП-5 недорогих автомобілів, які не популярні, але потребують увагиТОП-5 недорогих автомобілів, які не популярні, але потребують уваги
Поліція розповіла про нові схеми викрадення автомобілів в УкраїніПоліція розповіла про нові схеми викрадення автомобілів в Україні
ТОП-10 нових автомобілів, які продають дорожче, ніж рекомендуютьТОП-10 нових автомобілів, які продають дорожче, ніж рекомендують
Дніпропетровська облрада витратила понад 9 млн грн на прокат автомобілів з водіями – "Наші гроші"Дніпропетровська облрада витратила понад 9 млн грн на прокат автомобілів з водіями – "Наші гроші"
Українці стали рідше замовляти експертне дослідження автомобілівУкраїнці стали рідше замовляти експертне дослідження автомобілів
Розмитнення автомобілів через “Дію“ з'явиться в 2023 році, - МінцифриРозмитнення автомобілів через “Дію“ з'явиться в 2023 році, - Мінцифри
Последние новости

Подгружаем последние новости