Азербайджанці-новачки виграли чверть мільярда на таємний ремонт дороги на Львівщині

Служба автомобільних доріг у Львівській області 24 листопада за результатами тендеру замовила ТОВ «Алов-Буд» поточний середній ремонт автодороги державного значення Т-14-19 Миколаїв – Жидачів – Калуш на 245,70 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця року трасу відремонтують у Жидачівському районі на ділянках км 10+800 – км 18+430 і км 22+120 – км 42+700 загальною довжиною 28,21 км.

Влаштують дорожній одяг, зупинкові та посадкові майданчики, з’їзди, водовідведення, узбіччя, тротуари і пішохідні доріжки, нанесуть розмітку і встановлять знаки.

Підсумкова відомість ресурсів та кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Гарантійний строк на основу дорожнього одягу становить вісім років, на асфальтобетонне покриття – три роки, а забезпечення виконання договору – 2% від його ціни.

На заробітну плату піде 1,41 млн грн., тобто 0,6% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 0,1% – 342 тис грн.

Ціна угоди на 4% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 256,79 млн грн.

Конкурентами були ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» і ТОВ «Автомагістраль-Південь», причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Фірма «Алов-Буд» зареєстрована 14 червня у с. Розвадів Миколаївського р-ну Львівської обл. Засновником є азербайджанець Гаджиєв Вугар Іскандар Огли, а директором – Володимир Мартинишин.

Гаджиєв значиться підписантом ТОВ «Алов», створеного в серпні 2016 року в тому ж селі. Його засновником є Алієв Зіяддін Ісмаіл Огли з Азербайджану, керівником – Юсубов Маріф Бейіш Огли, а іншим підписантом – Алієв Зіяддін Ісмаіл Огли. Останній навесні у якості інвестора відкрив новий асфальтний завод «Алов» у Миколаєві Львівської обл.

В одному будинку з цими двома фірмами зі схожими назвами також прописане ТОВ «Торговий дім «Алов» азербайджанця Саміра Гасанова.

У вересні «Алов-Буд» виграв єдиний тендер нинішнього замовника на 1,44 млн грн.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
"Нафтогаз" собрался отсудить у "Газпрома" еще 15 млрд долларов"Нафтогаз" собрался отсудить у "Газпрома" еще 15 млрд долларов
В Японии нашли огромные залежи ценных металловВ Японии нашли огромные залежи ценных металлов
Первая роSSийская турбина большой мощности развалилась при испытанияхПервая роSSийская турбина большой мощности развалилась при испытаниях
Порошенко подписал закон о легализации самостроевПорошенко подписал закон о легализации самостроев
С пенсиями, но крохотными: Что ждет 30-летних украинцевС пенсиями, но крохотными: Что ждет 30-летних украинцев
Блок рекламы


Похожие новости

Украина за пять лет выделит на ремонт дорог 300 млрд грнУкраина за пять лет выделит на ремонт дорог 300 млрд грн
Військові розпиляли півмільйона на дорогих планшетах з КитаюВійськові розпиляли півмільйона на дорогих планшетах з Китаю
9,20 мільярда минулого тижня
Турецкая Onur выиграла крупный подряд на ремонт дороги Днепр - РешетиловкаТурецкая Onur выиграла крупный подряд на ремонт дороги Днепр - Решетиловка
50 компаний изъявили желание отремонтировать Черниговскую трассу50 компаний изъявили желание отремонтировать Черниговскую трассу
Львівська фірма одесита виграла третину мільярда на ремонт вінницької траси
У Чорноморську без конкуренції віддали 3 мільйони на ремонт доріг фірмі «труханівця» і «порошенківця»
Харків’яни виграли 143 мільйони на утримання доріг Полтави із коштовною сіллю
Киев потратит 370 миллионов на ремонт десяти парковКиев потратит 370 миллионов на ремонт десяти парков
«Укравтодор» найняв поляків контролювати ремонт прикордонних доріг за 1% від ціни ремонту (прайс)
Последние новости

Подгружаем последние новости