«Укргазвидобування» окупували люди Кацуби, Бойка, Мартиненка та Москаленка

Призначені новою владою керівники держкомпанії «Укргазвидобування» (УГВ) мають очевидні зв’язки з Миколою Мартиненком, родиною Кацуб, групою Ігоря Єремєєва та близьким до Юрія Бойко нардепом Ярославом Москаленком. Про це у «Insider» пише колишній в.о. голови «Укргазвидобування» Олексій Тамразов.

Головою правління держкомпанії став Сергій Миколайович Костюк. Він раніше працював в УГВ заступником начальника відділу реалізації і був звільнена через скорочення посади у вересні 2013 року. Після цього Костюк був працевлаштований у НАК «Нафтогаз» на посаду заступника директора департаменту реалізації газу.

Костюк має близькі стосунки з одним із власників компанії МПП «Феон», яка, своєю чергою, пов’язана з народним депутатом Ярославом Москаленком. Він був одним з перших депутатів, хто покинув фракцію Партії регіонів після втечі Віктора Януковича, і перейшов до депутатської групи «Суверенна європейська Україна» Ігоря Єрємєєва. Разом з Москаленком до групи Єрємєєва перейшли і Володимир і Сергій Кацуби.

У 1990-2000-х роках Москаленко працював на ринку нафтопродуктів, у тому числі у Полтавській області (компанії «Альфа-Трейд», «Синтез» и «Феон», остання фірма зареєстрована на партнера Москаленка Вадима Кикотя). Згодом очолював Вишгородську райраду Київщини, коли Віктор Янукович починав облаштовувати там «Межигір’я». У 2010 році Москаленка призначено заступником губернатора Київської області Анатолія Присяжнюка, який входив в команду міністра енергетики Юрія Бойко. Присяжнюк до губернаторства очолював «Чорноморнафтогаз» і був керівником УМВС у Полтавській області.

Першим заступником голови УГВ став Олександр Юрійович Сомов. Раніше він працював головою правління в газовидобувній компанії «Пласт», що належала нардепу від «Батьківщині» Миколі Мартиненку, який є головою парламентського комітету з паливно-енергетичного комплексу.

Зараз «Пласт» належить народному депутату Олександру Оніщенко, який є бізнес-партнером Володимира Дельдінова, друга Сергія Кацуби, колишнього голови тендерного комітету «Нафтогазу України», який опікувався тендером на постачання «вишок Бойко».

Заступником голови правління УГВ було призначено Вадима Олександровича Шленчака. Це один із власників мережі АЗС «Калина», яку 2011 року планувало придбати УГВ. Утім після відмови Мінекономіки в наданні дозволу на цю угоду більшість заправок під брендом «Калина» було продано мережі WOG Ігоря Єремєєва.

Начальником департаменту МТР «Укргазвидобування» став Геннадій Юрійович Лазарєв. Раніше ця людина працювала першим заступником голови райдержадміністрації в місті Дергачі Харківської області. Головою цієї райдержадміністрації був Володимир Кацуба.Коды для вставки в блог\форум
Интересные новости
Citibank в Украине сменил главу наблюдательного советаCitibank в Украине сменил главу наблюдательного совета
Запорожсталь нарастила выплавку чугуна почти на 30%Запорожсталь нарастила выплавку чугуна почти на 30%
Укрзализныця поставила ММК им Ильича на грань остановкиУкрзализныця поставила ММК им Ильича на грань остановки
Деньги на картах Payoneer доступны. Компания обещает не взимать комиссию за снятие средств через банкоматДеньги на картах Payoneer доступны. Компания обещает не взимать комиссию за снятие средств через банкомат
Марченко: За год таможенные и налоговые поступления упали на третьМарченко: За год таможенные и налоговые поступления упали на треть
Блок рекламы


Похожие новости

На Воздвиженке "люди в черном" взломали дверь здания, где находятся "Госзакупки.Онлайн"На Воздвиженке "люди в черном" взломали дверь здания, где находятся "Госзакупки.Онлайн"
Как быстро люди уходят из кремниевых гигантов, несмотря на «плюшки»: в Uber — через 2 года, в Apple — 5
Условия труда на складах Amazon: люди ходят в туалет в бутылки из страха потерять работуУсловия труда на складах Amazon: люди ходят в туалет в бутылки из страха потерять работу
Підконтрольний Мартиненку офшор дав 250 тисяч євро дружині Шемчука, який займається прокурором Мартиненка
«Укргазвидобування» замовило білоруські нафтопродукти з таємною поправкою
Колишня фірма помічника Кацуби виграла 196 мільйонів «Укргазвидобування» на сейсморозвідку
«Укргазвидобування» за 83 мільйони купило бетонні плити до третини дорожче, ніж торік
«Укргазвидобування» з нульовою економією купило черкаських автобусів Атаман на 130 мільйонів
«Укргазвидобування» замовило автомобілів техдопомоги на МАЗах, зекономивши 19 мільйонів
ГПУ підозрює «пінчуківського» замголову «Укргазвидобування» в організації торгів на користь «Інтерпайпа»
Последние новости

Подгружаем последние новости