"Прометей" пробився до чвертьфіналу баскетбольного Єврокубку

Українська команда стартувала з перемоги у плей-офф.

Баскетбольний клуб "Прометей" здобув перемогу у матчі 1/8 фіналу Єврокубку, інформує ZN.ua.

"Прометей" зіграє у чвертьфіналі
© БК "Прометей"

Українська команда проводила поєдинок у Ризі проти німецького "Гамбурга" та зуміла перемогти з рахунком 87:79.

Найрезультативнішим гравцем у складі "Прометея" став Ілля Сидоров, який набрав 21 очко.

"Прометей" – "Гамбург" – 87:79 (28:20, 20:20, 21:16, 18:23)

"Прометей" є першим українським клубом, який потрапив у плей-офф Єврокубку, починаючи з сезону-2013/14. У чвертьфіналі підопічні Ронена Гінзбурга зустрінуться із найсильнішим у парі "Промітеас" – "Бурк".

Данило Слесь, ZN.ua

Чоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату ЄвропиЧоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи
Світоліна обіграла тенісистку з Білорусі і вийшла до чвертьфіналу ВімблдонуСвітоліна обіграла тенісистку з Білорусі і вийшла до чвертьфіналу Вімблдону
Українська тенісистка Калініна пробилася до чвертьфіналу великого турніру в ІталіїУкраїнська тенісистка Калініна пробилася до чвертьфіналу великого турніру в Італії
Український "Будівельник" вийшов до чвертьфіналу баскетбольного Кубка Європи ФІБАУкраїнський "Будівельник" вийшов до чвертьфіналу баскетбольного Кубка Європи ФІБА
Гол футболіста українського клубу визнано найкращим у єврокубкуГол футболіста українського клубу визнано найкращим у єврокубку
Українського футболіста визнано гравцем тижня в єврокубкуУкраїнського футболіста визнано гравцем тижня в єврокубку
Україна не зуміла пробитися до чвертьфіналу Євробаскету-2022Україна не зуміла пробитися до чвертьфіналу Євробаскету-2022
Збірна України вперше в історії вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з волейболуЗбірна України вперше в історії вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з волейболу
РоSSийские клубы отстранены от главного баскетбольного еврокубка
Сборная Великобритании из-за опасности отказалась играть в Беларуси отборочный матч баскетбольного ЧМ-2023Сборная Великобритании из-за опасности отказалась играть в Беларуси отборочный матч баскетбольного ЧМ-2023