ChatGPT провів службу в одній із церков Німеччини

Послухати його прийшли понад 300 людей.

Чат-бот під управлінням штучного інтелекту ChatGPT провів службу у лютеранській церкві баварського міста Фюрт. Завітали на експериментальну службу понад 300 осіб, повідомляє AP, інформує ZN.ua.

ChatGPT провів службу в одній із церков Німеччини
Штучний інтелект прочитав проповідь у церкві
© depositphotos / Wavebreakmedia

«Дорогі друзі, для мене велика честь стояти тут і проповідувати вам як першому штучному інтелекту на з'їзді протестантів у Німеччині цього року», — заявив аватар.

Служба тривала 40 хвилин, вона включала проповідь, молитви та музику. Її створили ChatGPT та Йонас Зіммерляйн, теолог та філософ з Віденського університету. Вчений зазначив, що скоріше «супроводжував» проповідь, оскільки 98% тексту написано машиною.

«Я сказав штучному інтелекту: "Ми на церковному конгресі, ти проповіднику… як виглядатиме церковна служба?"», — поділився Зіммерляйн. Він також попросив включити псалми, а також молитви та благословення наприкінці.

Під час своєї проповіді ШІ розповів віруючим про необхідність залишити минуле позаду, зосередитися на проблемах сьогодення, подолати страх смерті та ніколи не втрачати віри в Ісуса Христа.

Службу «вели» чотири різні проповідники-аватори: двоє молодих чоловіків і дві жінки. Агентство зазначає, що іноді аватар ненавмисно викликав сміх парафіян. Деякі з них ставилися до проповіді скоріше як до шоу і із задоволенням знімали її на камеру, інші ж були налаштовані набагато критичніше і відмовлялися спільно читати «Отче наш».


Фаїна Вауліна, ZN.ua

Интересные новости
Незавершенная версия Windows 7 работает лучше Vista
Программист открыл заблокированные возможности Windows 7
Quick Slide Show 2.32: создание flash-презентаций
Покупатели гоняются за старыми компьютерами ради Windows XP
Визуализатор V-Ray 1.5 Service Pack 2 с поддержкой 3ds Max 2009
Блок рекламы


Похожие новости

В Україні став доступний додаток ChatGPTВ Україні став доступний додаток ChatGPT
Гендиректор OpenAI «побоюється» ChatGPT і впевнений, що через даний ШІ зникне низка професійГендиректор OpenAI «побоюється» ChatGPT і впевнений, що через даний ШІ зникне низка професій
Китай заборонив техкомпаніям пропонувати користувачам доступ до ChatGPT – ЗМІКитай заборонив техкомпаніям пропонувати користувачам доступ до ChatGPT – ЗМІ
На Amazon з'явилося багато книг, написаних за допомогою ChatGPT. Книжкова індустрія може змінитисяНа Amazon з'явилося багато книг, написаних за допомогою ChatGPT. Книжкова індустрія може змінитися
Білл Гейтс вважає, що ChatGPT — це найважливіша інновація на даний часБілл Гейтс вважає, що ChatGPT — це найважливіша інновація на даний час
ChatGPT зміг скласти іспити з права та ведення бізнесуChatGPT зміг скласти іспити з права та ведення бізнесу
Вирус СБУ: обманутые мошенниками люди несут деньги в спецслужбу
Adobe запускает службу технической поддержки для Украины
Четверть пользователей iTunes хотят, чтобы Apple сделала веб-службу
Последние новости

Подгружаем последние новости