М'ясо злетіло в ціні: як змінилися ціни на найбільш затребувані продукти

В Україні за останній рік буквально злетіли ціни на м'ясо. Стало відомо, які його види подорожчали найбільше.

М'ясо злетіло в ціні: як змінилася вартість курки, свинини та інших видів

У прес-службі сервісу доставки продуктів Zakaz.ua повідомили, що максимально збільшилася вартість яловичих ребер, курячої печінки та тушки індички. Ціна на куряче філе зросла на 18%. Рік тому воно коштувало 120 грн/кг, а зараз – 142 грн/кг.

Максимально – на 51% – подорожчала куряча печінка. Курячі гомілки 2021-го продавалися по 60,8 грн/кг, а тепер по 69 грн/кг. Чверть курки зросла у ціні на 33% – до 73,4 грн/кг. Крила доступні 77 грн/кг – ціна на 12% вища за торішню.

М'ясо злетіло в ціні: як змінилася вартість курки, свинини та інших видів

Курячі стегна подорожчали на 2%, зараз вони коштують 98 грн/кг. Ціла курка подорожчала лише на 2% – аналітики вважають, що вигідніше купувати саме її, а не окремі частини.

Свинина також стала менш доступною. Максимально - на 37% - подорожчало рулька на кістці - до 95,9 грн/кг. Грудинка з 98 грн/кг подорожчала до 129 грн/кг. Стегнова частина без кістки подорожчала на 29% – до 148,9 грн/кг, ребра та фарш – на 24%, вирізка на 14% - до 189,9 грн/кг, лопатка на 12% – до 129 грн/кг, гуляш на 17% – до 139 грн/кг, корейка без кістки на 10% – до 169 грн/кг.

Дослідники відзначили в Україні через дефіцит стрімко підвищуються ціни на телятину та яловичину. Максимально подорожчали ребра – на 45% та яловича грудинка.

Печінка подорожчала на 20% - до 96 грн/кг, ошийок на 11% - до 219 грн/кг, фарш на 33% - до 199,9 грн/кг, антрекот на 9% - до 250 грн./кг. Найменше виросли в ціні стейк, гуляш та яловичий балик.

М'ясо злетіло в ціні: як змінилася вартість курки, свинини та інших видів

Дослідники відзначили в Україні через дефіцит стрімко підвищуються ціни на телятину та яловичину. Максимально подорожчали ребра – на 45% та яловича грудинка.

"Печінка підскочила в ціні на 20% (96 грн/кг), фарш - на 33% (199,9 грн/кг, шийок - на 11% (219 грн/кг), антрекот - на 9% (250 грн/кг) Найменше змінилася ціна на яловичий балик, лише на 2%.

Тушка індика подорожчала на 49% - із 110 до 164 грн/кг. Перепелина тушка зросла в ціні із 160 до 197,9 грн/кг. Качина тушка зараз коштує 158 грн/кг – на 32% дорожче, ніж у 2021 році.

Якщо ціни на м'ясо не здалися вам космічними, пропонуємо приготувати відбивні із "секретом".


Ловіцька Леся, Тудей

Интересные новости
7 привычек, приводящих к бедности
Ставки по депозитам с нового года понизят
Банк Barclays опубликовал разгромный отчет по состоянию экономики Украины. #Євромайдан
"Проминвестбанк" рухнул? ФОТО
Потребительская корзина в Украине по нормам ЕС должна составить 15 тыс. грн., - эксперт
Блок рекламы


Похожие новости

Світовому ринку загрожує найбільший дефіцит нафти з 2007 року – BloombergСвітовому ринку загрожує найбільший дефіцит нафти з 2007 року – Bloomberg
Ціни на нове житло не підвищуватимуться, вони й так завищеніЦіни на нове житло не підвищуватимуться, вони й так завищені
Ціни на оренду житла у Києві: експерти говорять про майбутнє зниженняЦіни на оренду житла у Києві: експерти говорять про майбутнє зниження
Ціни на аренду квартир у Києві та передмісті зрослиЦіни на аренду квартир у Києві та передмісті зросли
Світові ціни на пшеницю різко зросли після російської атаки на порт ІзмаїлаСвітові ціни на пшеницю різко зросли після російської атаки на порт Ізмаїла
Світові ціни на пшеницю злетіли через російську атаку по порту на ДунаїСвітові ціни на пшеницю злетіли через російську атаку по порту на Дунаї
Ціни на житло злетять через місяць: з'явився прогноз у цифрахЦіни на житло злетять через місяць: з'явився прогноз у цифрах
Ціни на квартири у Києві за рік зросли на третинуЦіни на квартири у Києві за рік зросли на третину
Росія увійшла до трійки найбільших торгових партнерів ІндіїРосія увійшла до трійки найбільших торгових партнерів Індії
Ціни на алкоголь зростуть до 71%Ціни на алкоголь зростуть до 71%
Последние новости

Подгружаем последние новости