США та Британія ввели санкції щодо банди росіян-кіберзлочинців

Група Trickbot атакувала органи влади та критично важливу інфраструктуру, інформує ZN.ua.

США та Британія ввели санкції щодо банди росіян-кіберзлочинців
© unsplash/keepcoding_school

США та Велика Британії ввели санкції проти сімох громадян Російської Федерації, яких підозрюють у кіберзлочинах проти американських та британських органів влади, організацій та громадян. Про це йдеться на сайтах Мінфіну США та уряду Великої Британії.

Зокрема, під санкції потрапили Валентін Карягін (псевдонім Глобус), Максім Міхайлов (псевдоніми Багет та MaxMS76), Дмітрій Плєшевскій (псевдонім Ісільдур), Міхаіл Іскрицкій (псевдонім Тропа), Віталій Ковальов (псевдоніми: Бен та Бентлі), Іван Вахромєєв (псевдоніми: Гриб та ivanalert) та Валерій Сєдлєцкій (псевдонім Стрікс).

Всі вони, за даними Мінфіну США, входили до складу кіберзлочинного групування Trickbot, яке займалося розробкою та впровадженням комп'ютерних вірусів. Їх використовували для крадіжки фінансових даних. Вперше діяльність угруповання виявили у 2016 році.

За даними америкнських правоохоронців, віруси Trickbot вразили мільйони комп'ютерів у всьому світі. У розпал пандемії коронавірусу у 2020 році Trickbot атакував лікарні та медичні центри, запустивши хвилю атак програм-вимагачів на лікарні по всій території США.

У Великій Британії учасників угруповання Trickbot підозрюють у створенні двох програм-вимагачів Conti та Ryuk, жертвами яких стали щонайменше 149 користувачів. Завдані ними збитки оцінюються в ?27 млн.


Микита Ткаченко, ZN.ua

Интересные новости
Дети обмениваются порно-фото и выкладывают их в Сеть, а взрослые не понимают Интернет-слэнг
Марк Цукерберг раскритиковал "Социальную сеть"
Американских игроков начали сажать
1го апреля один из сайтов дошутился: на него подают в суд
Масоны онлайн
Блок рекламы


Похожие новости

У медичній інформаційній системі Helsi виявили численні приписки щодо кількості відвідувань медзакладів українцямиУ медичній інформаційній системі Helsi виявили численні приписки щодо кількості відвідувань медзакладів українцями
Маск хотів відкласти угоду щодо покупки Twitter через побоювання початку третьої світової війниМаск хотів відкласти угоду щодо покупки Twitter через побоювання початку третьої світової війни
Британія виділить Грузії 5 млн на боротьбу з "російськими кібератаками"Британія виділить Грузії 5 млн на боротьбу з "російськими кібератаками"
США ввели санкции за киберпреступления против двух граждан - Украины и РоSSии
В США ввели чрезвычайное положение после кибератаки на бензопровод Colonial, за хакерами может стоять РоSSия
Британія, США та Канада звинуватили Росію в хакерських атаках на розробників вакцини від COVID-19
Німеччина запропонувала ЄС запровадити санкції проти Росії за кібератаку
США ввели санкции против связанной с ФСБ хакерской группировки Evil Corp
В РоSSии ввели штрафы за оскорбление власти в интернете
В Уганде ввели налог на Facebook и WhatsApp
Последние новости

Подгружаем последние новости