Велоспорт. Бронзовый призер Олимпийских игр-2008 сломал палец

Россиянин Александр Колобнев получил травму во время тренировки.

kolobnev.com

"В четверг во время занятия в тренажером зале я получил травму. Я сломал палец на левой ноге", – рассказал 29-летний гонщик профессиональной команды Катюша на своей странице в Twitter.

Срібний призер Олімпіади приніс Україні третє золото чемпіонату світу з кульової стрільбиСрібний призер Олімпіади приніс Україні третє золото чемпіонату світу з кульової стрільби
Футболіст "Динамо" показав середній палець фанатам "Фенербахче" після матчу Ліги ЄвропиФутболіст "Динамо" показав середній палець фанатам "Фенербахче" після матчу Ліги Європи
У бою з російськими окупантами загинув український призер чемпіонату світу з бойового самбоУ бою з російськими окупантами загинув український призер чемпіонату світу з бойового самбо
"Раби та слабаки": український призер Олімпіади-2020 охарактеризував поведінку російських спортсменів"Раби та слабаки": український призер Олімпіади-2020 охарактеризував поведінку російських спортсменів
Український олімпійський призер виграв бронзу чемпіонату світу з фехтуванняУкраїнський олімпійський призер виграв бронзу чемпіонату світу з фехтування
На Харківщині російські окупанти викрали чемпіона України з велоспортуНа Харківщині російські окупанти викрали чемпіона України з велоспорту
Баскетбольный сезон в Украине завершен досрочно без определения призеровБаскетбольный сезон в Украине завершен досрочно без определения призеров
Украинский призер Олимпиады-2020 продаст свою медаль для помощи ВСУУкраинский призер Олимпиады-2020 продаст свою медаль для помощи ВСУ
Фристайлист жестко столкнулся с оператором во время квалификации на Олимпиаде в Пекине и сломал ключицуФристайлист жестко столкнулся с оператором во время квалификации на Олимпиаде в Пекине и сломал ключицу
Итальянскому фигуристу разрешили сменить гражданство за два дня до старта Олимпийских игрИтальянскому фигуристу разрешили сменить гражданство за два дня до старта Олимпийских игр