Netflix запустить економ-варіант підписки

Терміни запуску цього варіанту поки офіційно не оголосили, інформує ZN.ua.

На стрімінговому сервісі Netflix незабаром з'явиться варіант більш дешевої підписки, яка міститиме рекламу, повідомляє CNN.

Через те, що Netflix переживає один із найважчих періодів у своїй 25-річній історії, компанія зважилася на крок, від якого відмовлялась упродовж довгого періоду — впровадження «економ-варіанту» підписки.

Повідомляється, що при створенні підписки з підтримкою реклами Netflix співпрацюватиме з Microsoft.

Терміни запуску цього варіанту поки офіційно не оголосили. В компанії заявили, що цей проєкт перебуває на початковій стадії і що компанії «ще є над чим працювати».

Грег Пітерс, головний операційний директор і менеджер продуктів, пообіцяв користувачам надійний захист конфіденційності.

Як повідомлялось у першому кварталі 2022 року Netflix втратив 200 000 передплатників та очікує втрати ще 2 мільйонів у другому кварталі. Ця новина спровокувала падіння акцій і налякала інвесторів щодо майбутнього не лише Netflix, а й усього потокового бізнесу в цілому.

По матерiалам: CNN /

Микита Ткаченко, ZN.ua

Интересные новости
Дети обмениваются порно-фото и выкладывают их в Сеть, а взрослые не понимают Интернет-слэнг
Марк Цукерберг раскритиковал "Социальную сеть"
Американских игроков начали сажать
1го апреля один из сайтов дошутился: на него подают в суд
Масоны онлайн
Блок рекламы


Похожие новости

У соцмережі Х з'являться два види преміум-підписки – МаскУ соцмережі Х з'являться два види преміум-підписки – Маск
Twitter зрівняла ціну підписки Blue у додатках на Android та iOSTwitter зрівняла ціну підписки Blue у додатках на Android та iOS
Netflix купив права на показ українських фільмівNetflix купив права на показ українських фільмів
Netflix врегулював суперечку з шахісткою Ноною Гапріндашвілі через серіал «Ферзевий гамбіт»Netflix врегулював суперечку з шахісткою Ноною Гапріндашвілі через серіал «Ферзевий гамбіт»
Microsoft создаст рекламу для NetflixMicrosoft создаст рекламу для Netflix
"Укрпочта" не смогла запустить интернет-магазин из-за кибератак"Укрпочта" не смогла запустить интернет-магазин из-за кибератак
Netflix потерял подписчиков впервые с 2010 годаNetflix потерял подписчиков впервые с 2010 года
Сериал "Слуга народа" занял второе место в рейтинге сериалов NetflixСериал "Слуга народа" занял второе место в рейтинге сериалов Netflix
Netflix приобрел права на онлайн-показ фильма украинского режиссера Сенцова "Носорог"Netflix приобрел права на онлайн-показ фильма украинского режиссера Сенцова "Носорог"
Акции Netflix упали на 20 % из-за замедления роста числа подписчиковАкции Netflix упали на 20 % из-за замедления роста числа подписчиков
Последние новости

Подгружаем последние новости