Польський IT-гігант Euvic Group придбав львівську компанію Exoft

Польський ІТ-консорціум Euvic Group купив львівського постачальника програмного забезпечення Exoft. Сума угоди не розголошується. Про це повідомив співзасновник Mergewave Capital та M&A представник Euvic в Україні Тарас Бачинський, пише AIN.

Польський IT-гігант Euvic Group придбав львівську компанію Exoft
Фото: facebook.com/exoft

Зі слів Бачинського, Euvic має намір створити сталу присутність в Україні найближчими роками шляхом поглинання українських ІТ-компаній розміром близько 100 фахівців.

Також у планах — будівництво сервісних центрів в Україні, а також розвиток бізнес-центрів на скандинавських та американських ринках, у Дубай та Великій Британії.

Хоча стратегія поглинання хоча й передбачає поступовий викуп контрольного пакета, при цьому поглинута компанія зберігає повну операційну автономність.

Приєднання Exoft є першим кроком на шляху до закордонної експансії Euvic Group. Компанія інтенсивно працює над міжнародною диверсифікацією своєї команди та прагне посилити свою присутність в країнах Східної Європи.

«Так, ми усвідомлюємо ризики, пов’язані з веденням бізнесу в поточній ситуації в Україні, але бачимо в цьому і можливості. ІТ-індустрія, попри все, залишається стабільною. Ми віримо, що війна закінчиться, і хочемо підтримувати наших партнерів у подальшому розвитку», — заявив віцепрезидент Euvic Лукаш Чернецький.

Euvic Group

Euvic Group заснована у Польщі та знаходиться на ринку 17 років, налічуючи близько 5000+ працівників. Компанія спеціалізується на забезпеченні IT послуг у Польщі та деяких європейських країнах.

Exoft

Exoft — українська компанія з центром розробки у Львові, що налічує до 100 ІТ-фахівців. Основна спеціалізація — розробка десктопного, веб та мобільного програмного забезпечення з використанням технологій С#, .NET MVC Web API, ASP.NET, WPF, WCF. Компанія працює на більш ніж 24 іноземних ринках.Интересные новости
Незавершенная версия Windows 7 работает лучше Vista
Программист открыл заблокированные возможности Windows 7
Quick Slide Show 2.32: создание flash-презентаций
Покупатели гоняются за старыми компьютерами ради Windows XP
Визуализатор V-Ray 1.5 Service Pack 2 с поддержкой 3ds Max 2009
Блок рекламы


Похожие новости

Ілон Маск запустив власну компанію з розробки штучного інтелектуІлон Маск запустив власну компанію з розробки штучного інтелекту
Microsoft хоче інвестувати $10 мільярдів у компанію OpenAI, яка розвиває штучний інтелектMicrosoft хоче інвестувати $10 мільярдів у компанію OpenAI, яка розвиває штучний інтелект
Rambler Group предъявила права на веб-сервер Nginx
Linux 4.5: системный вызов copy_file_range, поддержка AMD PowerPlay, улучшения для ARMv6/ARMv7, cgroup v2
Завершена сделка по приобретению Micro Focus холдинга Attachmate Group, в который входят Novell и SUSE
Khronos Group представляет новый графический API Vulkan как альтернативу OpenGL
GNOME Foundation собирает средства на судебное разбирательство с Groupon
Khronos Group представила спецификацию OpenVX 1.0
Micro Focus International купила Attachmate Group, которой принадлежат Novell и SUSE Linux
systemd 205: временные модули и полное управление cgroup
Последние новости

Подгружаем последние новости