Іспанець Алькарас став наймолодшою в історії першою ракеткою світу за підсумками сезону

Алькарас виграв US Open цього сезону
© usopen.org

Іспанський тенісист Карлос Алькарас став наймолодшим гравцем, якому вдалося завершити сезон у статусі першої ракетки світу.

Про це повідомляє ATP.

19-річний тенісист не зміг виступити на Підсумковому турнірі ATP через травму, тому теоретично міг втратити перше місце рейтингу за результатами турніру.

Однак поразка Стефаноса Ціціпаса від Новака Джоковича і невдалий виступ Рафаеля Надаля, який не вийшов з групи, гарантували Алькарасу перший рядок рейтингу.

Карлос Алькарас розпочинав рік на 32-му рядку рейтингу ATP і зробив рекордний ривок на вершину за 50 років існування статистики. Іспанець на рік молодший за минулого рекордсмена – австралійця Ллейтона Х'юїтта.

У 2022-му році Алькарас став чемпіоном US Open, а також виграв турніри в Мадриді, Маямі, Ріо-де-Жанейро та Барселоні. Загалом іспанець провів 70 матчів і здобув у них 57 перемог.

Данило Слесь, ZN.ua

"Із частинкою Ейфелевої вежі": представлені медалі Олімпіади-2024 у Парижі"Із частинкою Ейфелевої вежі": представлені медалі Олімпіади-2024 у Парижі
На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Український олімпійський чемпіон виставив на благодійний аукціон дві медалі ІгорУкраїнський олімпійський чемпіон виставив на благодійний аукціон дві медалі Ігор
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Новий наставник "Шахтаря" розповів, чому погодився очолити донеччан під час війниНовий наставник "Шахтаря" розповів, чому погодився очолити донеччан під час війни
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Трансфер Шевченка до "Челсі" є найдорожчим в історії АПЛ з урахуванням інфляціїТрансфер Шевченка до "Челсі" є найдорожчим в історії АПЛ з урахуванням інфляції
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики