Українська тенісистка вийшла у півфінал парного Підсумкового турніру WTA

Українка зіграє за право виходу у фінал.

Людмила Кіченок зіграє у плей-офф
© WTA Tennis

Українська тенісистка Людмила Кіченок у парі з латишкою Оленою Остапенко вийшли до півфіналу Підсумкового турніру WTA.

Пара програла перші два поєдинки, а у третьому турі обіграла казахстансько-бразильський дует Анна Даниліна/Беатріс Аддад Майя - 6:7, 6:4, 10:8

Тенісистки провели на корті 2 години 5 хвилин. За цей час Кіченок і Остапенко припустилися шести подвійних помилок, здійснили дві подачі навиліт і реалізували 3 з 5 брейк-пойнтів.

Зазначимо, що Кіченок та Остапенко отримали шанс на вихід у півфінал з другого місця завдяки поразці тандему Габріела Дабровскі/Джуліана Олмос у матчі з парою Вероніка Кудерметова/Елізе Мертенс.

У півфіналі українсько-латвійська пара гратиме проти лідерів посіву та чинних чемпіонок змагань – чеської пари Барбори Крейчикової та Катерини Синякової.

Зазначимо, що Людмила стала першою тенісисткою за часів незалежності України, якій удалося пробитися на парний Підсумковий турнір WTA. Це була перша в історії України перемога на парному Підсумковому турнірі WTA.

Олексій Леонічев, ZN.ua

МОК назвав дві умови для повернення росіян у світовий спортМОК назвав дві умови для повернення росіян у світовий спорт
"Челсі" оформив рекордний трансфер в історії англійського футболу"Челсі" оформив рекордний трансфер в історії англійського футболу
В Естонії допустили бойкот Олімпіади-2024 у разі допуску росіян та білорусівВ Естонії допустили бойкот Олімпіади-2024 у разі допуску росіян та білорусів
Баскетболіст збірної України провів яскравий матч у Лізі розвитку НБАБаскетболіст збірної України провів яскравий матч у Лізі розвитку НБА
Футболіст "Динамо" та збірної України близький до трансферу в клуб АПЛ – ЗМІФутболіст "Динамо" та збірної України близький до трансферу в клуб АПЛ – ЗМІ