Україна виграла золото чемпіонату Європи з кульової стрільби

Також було виграно бронзу.

Турнір проходить у Польщі
© Фото из соцсетей

Представники збірної України вибороли дві медалі на чемпіонаті Європи з кульової стрільби, який проходить у польському Вроцлаві.

У швидкісній стрільбі з пістолета на дистанції 25 метрів у міксті золоті медалі вибороли Анастасія Німець та Володимир Пастернак.

У фіналі спортсмени здолали чеську пару Алжбети Дідової та Матея Рампули з рахунком 17:13.

У цій же дисципліні Павло та Юлія Коростильові стали бронзовими призерами. У битві за бронзу дует переміг у іншої чеської пари – Анни Дідової та Мартіна Підгарського – 16:12.

Це вже третя нагорода для України на ЧЄ-2022. Раніше Павло Коростильов виграв бронзу у стрільбі на дистанції 25 метрів.

Олексій Леонічев, ZN.ua

Міжнародна боксерська асоціація закликала МОК зняти санкції з Росії та БілорусіМіжнародна боксерська асоціація закликала МОК зняти санкції з Росії та Білорусі
Доля мого контракту вирішиться після матчу з Шотландією – ПетраковДоля мого контракту вирішиться після матчу з Шотландією – Петраков
Ребров передав уже п'ятий автомобіль на допомогу ЗСУРебров передав уже п'ятий автомобіль на допомогу ЗСУ
Стало відомо, де може відбутися матч "Шахтар" – "Динамо" в УПЛСтало відомо, де може відбутися матч "Шахтар" – "Динамо" в УПЛ
Усик розповів, як уявляє собі свій приїзд до звільненого КримуУсик розповів, як уявляє собі свій приїзд до звільненого Криму

Україна позбавлена права на проведення чемпіонату Європи-2023 з волейболуУкраїна позбавлена права на проведення чемпіонату Європи-2023 з волейболу
Український чемпіон Європи з боротьби перебуває у процесі зміни громадянстваУкраїнський чемпіон Європи з боротьби перебуває у процесі зміни громадянства
Збірна України з боксу відмовилася виступати на юніорському чемпіонаті Європи під нейтральним прапоромЗбірна України з боксу відмовилася виступати на юніорському чемпіонаті Європи під нейтральним прапором
Молодіжна збірна України розгромила Словаччину та вийшла на чемпіонат Європи-2023Молодіжна збірна України розгромила Словаччину та вийшла на чемпіонат Європи-2023
Україна здобула рекордну кількість медалей на чемпіонаті світу з академічного веслуванняУкраїна здобула рекордну кількість медалей на чемпіонаті світу з академічного веслування
Україна забила п'ять голів Вірменії у Лізі наційУкраїна забила п'ять голів Вірменії у Лізі націй
Україна програла Словаччині у першому матчі за вихід на молодіжний чемпіонат Європи з футболуУкраїна програла Словаччині у першому матчі за вихід на молодіжний чемпіонат Європи з футболу
Петраков дав останній коментар перед матчем Ліги націй Вірменія – УкраїнаПетраков дав останній коментар перед матчем Ліги націй Вірменія – Україна
Росію відсторонили від чемпіонату світу з дзюдоРосію відсторонили від чемпіонату світу з дзюдо