Трінчер розкрила українкам секрет ідеальної золотої засмаги: "Відразу вид відпочившої та свіжої людини"

Анна Трінчер

Ганна Трінчер є популярною українською співачкою та актрисою, яка любить розкривати свої секрети краси – цього разу не був винятком.

Як пише Politeka.net , Ганна Трінчер – відома українська співачка та актриса, яка активно веде соціальні мережі та привертає увагу до своєї творчості. Також дівчина намагається розповідати різні моменти життя про себе, щоб отримати більше піару: скандали, обговорення, сварки з коханим.

При цьому не соромиться Ганна розкривати свої секрети краси або говорити про пластику грудей, яку зробила нещодавно. На цей раз дівчина заговорила про те, як отримати ідеальний відтінок засмаги.

«Люблю засмагу, відразу вид відпочившої і свіжої людини. Але не рекомендую солярій! Це можливість отримати рак шкіри, фотостаріння і не можна тим, хто має багато родимок. Є й альтернатива. Натуральні компоненти, природна засмага та ефект триває два тижні.

+ домалювала прес, зробила очеретяну засмагу. Я просто шокований результатом. Сміття за спам, але це було досить незабутньо» - поділилася Анна враженнями.

Також Ганна заговорила про таку проблему дівчат, як волосся на обличчі. Декому це завдає дискомфорту:

«Волосся на обличчі – це абсолютно ок! І для дівчат також! Тому не соромтеся, а якщо хтось хоче змінити себе, тобто круті лазери, якими можна легко та безболісно прибрати будь-що. Знаю, що деякі дівчатка бувають комплексують із цього приводу… Не переживайте! Це правда вирішується на раз-два!» – каже Ганна.


Дарина Силина, politeka.net

Интересные новости
Мері-Кейт та Ешлі Олсен зробили рідкісний вихід у світ: як зараз виглядають актриси фільму "Двоє: Я та моя тінь"Мері-Кейт та Ешлі Олсен зробили рідкісний вихід у світ: як зараз виглядають актриси фільму "Двоє: Я та моя тінь"
Дочка Кравець з "Квартал 95" розстебнула сорочку, не залишивши українців байдужими: "Неймовірна..."Дочка Кравець з "Квартал 95" розстебнула сорочку, не залишивши українців байдужими: "Неймовірна..."
Моніка Беллуччі в ідеальній чорній сукні з драпіруванням підкреслила апетитні формиМоніка Беллуччі в ідеальній чорній сукні з драпіруванням підкреслила апетитні форми
Дочка Моніки Беллуччі в панчохах і прозорій мереживній сукні захопила дорослим зовнішнім виглядомДочка Моніки Беллуччі в панчохах і прозорій мереживній сукні захопила дорослим зовнішнім виглядом
"Я любив тебе": божевільний шанувальник намагався зірвати весілля Трінчер, Ульянова з "Холостяка" злила в мережу кадри драми"Я любив тебе": божевільний шанувальник намагався зірвати весілля Трінчер, Ульянова з "Холостяка" злила в мережу кадри драми
Блок рекламы


Похожие новости

"Я любив тебе": божевільний шанувальник намагався зірвати весілля Трінчер, Ульянова з "Холостяка" злила в мережу кадри драми"Я любив тебе": божевільний шанувальник намагався зірвати весілля Трінчер, Ульянова з "Холостяка" злила в мережу кадри драми
Дружина продюсера "Квартал 95" чесно показала свої форми і розкрила, чому схуднути важко: "Вже не так боляче"Дружина продюсера "Квартал 95" чесно показала свої форми і розкрила, чому схуднути важко: "Вже не так боляче"
Анна Трінчер чесно зізналася, скільки витратила грошей на весілля: "Бюджет..."Анна Трінчер чесно зізналася, скільки витратила грошей на весілля: "Бюджет..."
Зірка "Сватів" Кошмал розкрила причину своєї мовчанки: "До 24 лютого я не була..."Зірка "Сватів" Кошмал розкрила причину своєї мовчанки: "До 24 лютого я не була..."
Весільна церемонія Трінчер зірвана, наречена крізь сльози повідомила деталі: "Я не хочу, щоб мені..."Весільна церемонія Трінчер зірвана, наречена крізь сльози повідомила деталі: "Я не хочу, щоб мені..."
"Холостячка" Мішина показала, як "рятує" фігуру в салоні та розкрила недоліки: "Я так давно мріяла!""Холостячка" Мішина показала, як "рятує" фігуру в салоні та розкрила недоліки: "Я так давно мріяла!"
Трінчер чесно зізналася, що її хвилює перед весіллям: "Я дуже стресую перед кожним..."Трінчер чесно зізналася, що її хвилює перед весіллям: "Я дуже стресую перед кожним..."
Українці рознесли Трінчер із нареченим, зірка жорстко відповіла: "Якщо ви..."Українці рознесли Трінчер із нареченим, зірка жорстко відповіла: "Якщо ви..."
Зірка "Сватів" Кошмал показала неймовірні вигини на заздрість українкам: "Це суперсила"Зірка "Сватів" Кошмал показала неймовірні вигини на заздрість українкам: "Це суперсила"
"Через пиріжки": Трінчер після гастролей у Португалії вирушила поправляти фігуру"Через пиріжки": Трінчер після гастролей у Португалії вирушила поправляти фігуру
Последние новости

Подгружаем последние новости