"Азовмаш" выиграл у "Гран Канарии" в стартовом матче Кубка Европы

Мариупольский

Мариупольский "Азовмаш" с победы стартовал в Кубке Европы. Действующий чемпион Украины в овертайме сломил сопротивление текущего лидера испанского первенства "Гран Канарии".

"Азовмаш" - "Гран Канария" 92:90 ОТ (23:14, 23:27, 20:21, 11:15, 15:13)

"Азовмаш": Александр Скутельник (27 минут/7 очков), Халид Эль-Амин (40/23), Томас ван ден Шпигель (27/21), Марк Сальерс (35/16), Дижон Томпсон (42/14). Симонас Серапинас (27/2), Ученна Нсомву (15/9), Лиаделис Панайотис (5/0), Сергей Лищук (5/0).

Главным творцом победы над одним из фаворитов группы Е стал вернувшийся в этом году в "Азовмаш" Халид Эль-Амин. В его активе 23 очка. Также за отметку в 20 набранных очков перешел и Томас ван ден Шпигель (21).

Следующий матч подопечные Римаса Гирскиса проведут 2 декабря на выезде против "Асвел Баскета", который в первом туре уверенно уступил "Литовас Ритас" со счетом 95:74.

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Збірна України перед матчем з Англією обіграла дублюючий склад команди АПЛЗбірна України перед матчем з Англією обіграла дублюючий склад команди АПЛ
Без уболівальників та ЗМІ: збірна України зіграє з клубом АПЛ перед матчем з АнглієюБез уболівальників та ЗМІ: збірна України зіграє з клубом АПЛ перед матчем з Англією
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання