Олексій Середа

На проходящем в Киеве юниорском чемпионате мира по прыжкам в воду украинец Алексей Середа завоевал "золото" в прыжках с 10-метровой вышки.

15-летний уроженец Николаева набрал 484,60 балла и более чем на 50 пунктов опередил ставшего вторым представителя РоSSии Максима Гулидова. Третье место с результатом 408,70 балла занял немец Джейден Шило Эйкерман Грегорчук.

Добавим, что еще один украинец Даниил Аванесов завершил соревнования на четвертой позиции, набрав 402,85 балла.

Эта медаль Середы стала пятой для Украины на этом турнире. Ранее чемпионами стали Даниил Коновалов и Ксения Байло. Коновалов в паре с Богданом Чижовским завоевали также "серебро" в синхронных прыжках, а Байло стала бронзовым призером.

Українці стали віцечемпіонами світу зі стрибків у водуУкраїнці стали віцечемпіонами світу зі стрибків у воду
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Українська каноїстка Бабак стала семиразовою чемпіонкою світу з марафонуУкраїнська каноїстка Бабак стала семиразовою чемпіонкою світу з марафону
Один із лідерів мадридського "Реалу" несподівано висловився з приводу війни в УкраїніОдин із лідерів мадридського "Реалу" несподівано висловився з приводу війни в Україні
16-річний українець втретє в кар'єрі виграв дорослий чемпіонат Європи зі стрибків у воду16-річний українець втретє в кар'єрі виграв дорослий чемпіонат Європи зі стрибків у воду
Українка Лискун стала дворазовою віцечемпіонкою Європи зі стрибків у водуУкраїнка Лискун стала дворазовою віцечемпіонкою Європи зі стрибків у воду
Команда Усика зв'язалася з Ф'юрі з приводу проведення боюКоманда Усика зв'язалася з Ф'юрі з приводу проведення бою
У будинок українського чемпіона Європи зі стрибків у воду у Миколаєві потрапили російські снарядиУ будинок українського чемпіона Європи зі стрибків у воду у Миколаєві потрапили російські снаряди
Джокович став семиразовим чемпіоном ВімблдонуДжокович став семиразовим чемпіоном Вімблдону
"Нехай валять": олімпійський чемпіон Верняєв дав пораду шанувальникам "русского мира" у Донецьку"Нехай валять": олімпійський чемпіон Верняєв дав пораду шанувальникам "русского мира" у Донецьку