Украинка Виктория Мотричко завоевала "золото" в быстрой программе, сообщает xsport.ua.

Также Мотричко вместе с Ольгой Балтажи выиграла "серебро" в командном первенстве по рапиду.

Отметим, что Виктория в течение нескольких лет возглавляет рейтинг FMJD в блиц/быстрые.

У мужчин на третью ступень пьедестала почета поднялся украинец Юрий Аникеев.

Также вторыми стали и мужчины. Состав команды: Юрий Аникеев, Артем Иванов и Иван Антоненко.

Ранее мужская сборная Украины завоевала золотые медали на Командном чемпионате мира-2021 по шашкам-64 в формате быстрой игры.

Футболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабіФутболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабі
Українська тенісистка стала чемпіонкою турніру в ІспаніїУкраїнська тенісистка стала чемпіонкою турніру в Іспанії
Світоліна вперше після відновлення кар'єри стала першою ракеткою УкраїниСвітоліна вперше після відновлення кар'єри стала першою ракеткою України
Українська тенісистка Кіченок стала чемпіонкою Вімблдону у мікстіУкраїнська тенісистка Кіченок стала чемпіонкою Вімблдону у міксті
Плюшева іграшка стала офіційним талісманом Євро-2024Плюшева іграшка стала офіційним талісманом Євро-2024
Іспанія стала другим фіналістом Ліги наційІспанія стала другим фіналістом Ліги націй
Збірна України стала віцечемпіоном світу з соккиЗбірна України стала віцечемпіоном світу з сокки
20-річна тенісистка Костюк уперше стала першою ракеткою України20-річна тенісистка Костюк уперше стала першою ракеткою України
Українська баскетболістка стала чемпіонкою ЄвролігиУкраїнська баскетболістка стала чемпіонкою Євроліги
Жіноча збірна України з боксу стала найкращою на турнірі у ФінляндіїЖіноча збірна України з боксу стала найкращою на турнірі у Фінляндії