"Динамовец" Родригеш отметился голом уже в своем дебютном матче во французской Лиге 1

Голевое чутье люксембуржец перенес в чемпионат Франции.

Жерсон Родрігеш

Арендованный у "Динамо" вингер Жерсон Родригеш прекрасно себя проявил уже в дебютном поединке за "Труа".

Гол люксембуржца на 50-й минуте оказался победным в выездном матче 5-го тура Лиги 1 против "Метца" - 2:0.

Добавим, что это была также дебютная победа клуба из столицы Шампани в чемпионате Франции сезона-2021/22.

По неофициальной информации, "Труа" арендовал Родригеша за 1 млн евро с обязательством выкупа за 4 млн.

? L’ouverture du score lib?ratrice sign?e @gerson7lux, sur un bon ballon d’une autre recrue : @xchavalerin23 !#FCMESTAC 0-2#TeamEstac ??? pic.twitter.com/5UEOFe8Kdw

— ESTAC Troyes (@estac_officiel) September 13, 2021

Бензема забив гол у дебютному матчі у Саудівській АравіїБензема забив гол у дебютному матчі у Саудівській Аравії
Мессі переможним голом на останніх хвилинах дебютував за "Інтер Майамі"Мессі переможним голом на останніх хвилинах дебютував за "Інтер Майамі"
"Динамо" з голом Ярмоленка знищило австрійську команду у товариському матчі"Динамо" з голом Ярмоленка знищило австрійську команду у товариському матчі
Врятував команду від поразки: Коноплянка відзначився першим голом у 2023 році за польський клубВрятував команду від поразки: Коноплянка відзначився першим голом у 2023 році за польський клуб
Збірна України перед матчем з Англією обіграла дублюючий склад команди АПЛЗбірна України перед матчем з Англією обіграла дублюючий склад команди АПЛ
Без уболівальників та ЗМІ: збірна України зіграє з клубом АПЛ перед матчем з АнглієюБез уболівальників та ЗМІ: збірна України зіграє з клубом АПЛ перед матчем з Англією
Стали відомі нові подробиці травми Ярмоленка перед матчем з АнглієюСтали відомі нові подробиці травми Ярмоленка перед матчем з Англією
Титулована українська легкоатлетка виграла медаль на дебютному турнірі у 2023 роціТитулована українська легкоатлетка виграла медаль на дебютному турнірі у 2023 році
Ярмоленко відзначився черговим голом за "Аль-Айн" в ОАЕЯрмоленко відзначився черговим голом за "Аль-Айн" в ОАЕ
Український футбольний талант відзначився голом в АнгліїУкраїнський футбольний талант відзначився голом в Англії