Украинские шпажисты завоевали "серебро" на этапе Кубка мира в РоSSии

В финале командных соревнований наша команда уступила сборной Италии.

Мужская сборная Украины по фехтованию на шпагах в составе Богдана Никишина, Романа Свичкара, Игоря Рейзлина и Анатолия Герея завоевала "серебро" в командном турнире на этапе Кубка мира в роSSийской Казани.

Наши мушкетеры в финале турнира уступили сборной Италии.

Украинцы были близки к победе - перед заключительным поединком наш квартет выигрывал со счетом 37:30, но Анатолий Герей позволил сопернику сделать камбэк на последних секундах, и в итоге Италия выиграла со счетом 44:43.

Стоит сказать, что выход в финал турнира гарантировал мужской сборной Украины олимпийскую лицензию в Токио-2020.

Ранее на этом же этапе КМ Рейзлин выиграл "золото" в индивидуальном зачете.

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання