Дудченко не хватило 0,3 секунды до медали на этапе Кубка мира по биатлону в Антхольце (обновлено)

Антон едва не сотворил чудо.

Антон Дудченко

Вторым номером седьмого этапа Кубка мира по биатлону в Антхольце была мужская индивидуальная гонка на 20 километров с четырьмя огневыми рубежами.

Настоящую сенсацию создал украинец Антон Дудченко, который одним из немногих чисто отстрелял на стрельбище.

В результате 24-летнему уроженцу села Виры Сумской области не хватило мига, чтобы завоевать медаль, - Антон уступил бронзовому французу Кантену Фийону Майе 0,3 секунды.

В интервал между французом и украинцем удалось протиснуться итальянцу Лукасу Хоферу.

А праздновал победу россиянин Александр Логинов. Это первая победа роSSийского биатлониста с февраля 2020 года, когда он стал чемпионом мира. В ходе гонки спортсмен не избежал падения, в результате которого сломал палку.

All 20 targets go down for Alexander Loginov - but he breaks a pole leaving the shooting range. ? #ANT21https://t.co/bk5aBBso9Q pic.twitter.com/79SKiFMGWd

— IBU World Cup (@IBU_WC) January 22, 2021

Вторым был норвежец Стурла Холм Легрейд.

Обновление.

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання