Забитым голом в ворота "Айнтрахта" игрок "Байера" претендует на премию Пушкаша

Надым Амири проявил изобретательность и мастерство.

Надим Амірі

В рамках 14-го тура Бундеслиги один из лидеров чемпионата "Байер" встречался на выезде с "Айнтрахтом" и уступил - 1:2.

Счет открыли на 10-й минуте гости. Причем сделал это Надым Амири мастерски.

24-летний немец афганского происхождения ловко принял мяч в штрафной, сделав пируэт, он обыграл защитника и сумел оставить в дураках голкипера соперника, хитро пробив пяткой.

Гол наверняка будет в конце сезона претендовать на лучший гол 2021 года.

Nadiem Amiri already starting the conversation for Goal of the Year ?(via @ESPNFC ) pic.twitter.com/cW1eOX3t6Z

— International Champions Cup (@IntChampionsCup) January 2, 2021

У Греції запалили олімпійський вогонь Ігор-2024У Греції запалили олімпійський вогонь Ігор-2024

Українець Мудрик прокоментував свій ефектний гол у ворота "Арсеналу"Українець Мудрик прокоментував свій ефектний гол у ворота "Арсеналу"
Український воротар Лунін допоміг "Реалу" здобути вольову перемогу у матчі чемпіонату ІспаніїУкраїнський воротар Лунін допоміг "Реалу" здобути вольову перемогу у матчі чемпіонату Іспанії
Воротар "Шахтаря" та збірної України Трубін перейшов до "Бенфіки"Воротар "Шахтаря" та збірної України Трубін перейшов до "Бенфіки"
Український воротар Лунін допоміг "Реалу" обіграти "Манчестер Юнайтед" у СШАУкраїнський воротар Лунін допоміг "Реалу" обіграти "Манчестер Юнайтед" у США
Мессі переможним голом на останніх хвилинах дебютував за "Інтер Майамі"Мессі переможним голом на останніх хвилинах дебютував за "Інтер Майамі"
Відомого воротаря ПСЖ жорстоко пограбували у ПарижіВідомого воротаря ПСЖ жорстоко пограбували у Парижі
"Динамо" з голом Ярмоленка знищило австрійську команду у товариському матчі"Динамо" з голом Ярмоленка знищило австрійську команду у товариському матчі
Врятував команду від поразки: Коноплянка відзначився першим голом у 2023 році за польський клубВрятував команду від поразки: Коноплянка відзначився першим голом у 2023 році за польський клуб
Український голкіпер став найдорожчим воротарем до 21 року у світіУкраїнський голкіпер став найдорожчим воротарем до 21 року у світі
Воротар збірної України зацікавив "Севілью" – ЗМІВоротар збірної України зацікавив "Севілью" – ЗМІ