Норвежские биатлонистки заняли весь пьедестал спринтерской гонки на этапе Кубка мира

Норвегия сделала "контрольный выстрел в голову" своим оппонентам.

Тіріль Экхофф

На четвертом этапе Кубка мира по биатлону в австрийском Хохфильцене прошла вторая спринтерская гонка, на этот раз у женщин.

Но результат был аналогичным мужскому спринту - весь пьедестал остался за сборной Норвегии.

Даже один промах на огневом рубеже не смог помешать опытной Тирил Экгофф завоевать "золото".

На второй строчке оказалась Ингрид-Ландмарк Тандреволд, которая с идеальной стрельбой проиграла своей соотечественнице 7,6 секунды. И замкнула медальный зачет обладательница желтой майки лидера Марти Олсби-Ройселанд, которая с одной незакрытой мишенью проиграла Экхофф 24,6 секунды.

New day, new Norwegian podium sweep! ?? ? @TirilEckhoff wins the women's sprint in Hochfilzen! @NSSF_Biathlon

??? Tiril Eckhoff
??? Ingrid Landmark Tandrevold
??? Marte Olsbu Roeiseland

— IBU World Cup (@IBU_WC) December 18, 2020

Украинские биатлонистки продолжили штамповать провальные гонки.

Лучшая среди украинок - Дарья Блашко с одним промахом проиграла "в ногах" Экхофф более полутора минут и заняла лишь тридцать четвёртое место.

Также в завтрашний пасьют попали Юлия Джима, Валя Семеренко и Анастасия Меркушина, но с таким гандикапом рассчитывать на положительный результат не приходится.

• 63. Елена Пидгрушна (1+0) +2:12,7

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання