Норвежские биатлонисты "уничтожили" своих соперников в спринте на этапе Кубка мира

Первых четыре места - за норвежцами.

Стурла Легрейд

В рамках четвертого этапа Кубка мира по биатлону, который стартовал в австрийском Хохфильцене, прошла мужская спринтерская гонка.

Весь пьедестал оккупировали норвежцы.

При этом вторую победу в сезоне одержал Стурла Легрейд, который чисто отстрелялся на двух огневых рубежах.

Йоханнес Дале и Йоханнес Бе были на финише вторым и третьим соответственно.

Добавим, что четвертым в протоколе значится также норвежский биатлонист Ветлы Шостад Кристиансен.

Украинцы Дмитрий Пидручный и Антон Дудченко провели лучшую гонку в сезоне. Капитан сборной Украины ворвался в цветочную церемонию, занял шестое место, а Дудченко - двадцатый.

• 101. Богдан Цымбал (1+2) +4:24,9

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання