Сенсационной победой Алимбековой завершилась женская биатлонная спринтерская гонка на этапе Кубка мира

Белоруска опередила грандов.

Дінара Алімбекова

Женским спринтом стартовал третий этап Кубка мира по биатлону в австрийском Хохфильцене.

Победу в гонке на 10 км с двумя огневыми рубежами праздновала белорусская спортсменка Динара Алимбекова.

Чемпионка Олимпиады-2018 в Пхенчхане в эстафете была точной на огневых рубежах и на 8,5 секунды опередила норвежку Тирил Экхофф.

"Бронза" у представительницы Германии Франциски Пройс.

Украинские биатлонистки выступили не совсем удачно. Лучшая, Юлия Джима, заняла 22-е место.

Дарья Блашко, Валя Семеренко и Екатерина Бех также квалифицировались в гонку преследования, войдя в топ-60.

• 69. Вита Семеренко (0+2) +2:21,9

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання