В финале Кубка Дании полиция дубинками наказала фанатов, не соблюдающих социальную дистанцию

Полицейские применили жесткие меры к нарушителям.

Накануне на Blue Water Arena в Эсбьерге состоялся финал Кубка Дании между "Ольборгом" и "Сённерйюском".

Матч завершился сенсационной победой "Сённерйюска" со счетом 2:0. Клуб, представляющий город Хадерслев, с населением всего 21 тыс. жителей, завоевал первый трофей в своей истории.

Стоит отметить, что финальный поединок был омрачен нетрадиционной для Дании акцией неповиновения болельщиков.

Сперва поединок был приостановлен почти на 15 минут из-за несоблюдения болельщиками социальной дистанции.

На матче присутствовали 1750 зрителей. При этом клубам выделили по 725 билетов с условием соблюдения фанами социального дистанцирования, но группа болельщиков "Ольборга" не прислушалась к требованиям и сгруппировалась в одном месте.

В итоге на 30-й минуте матч приостановили. Сперва болельщиков рассадить на отведенные места пытались представители клуба, а позже полиция вывела их со стадиона, применяя агрессивные методы, включая дубинки.

Videoen er blevet taget ned. Den er dog her: pic.twitter.com/2paKJcsguO

— Simon S?rensen (@Bifsimon) July 1, 2020

Збірна України з біатлону назвала тренерів та склади на новий сезонЗбірна України з біатлону назвала тренерів та склади на новий сезон
Литовський спортсмен побив найстаріший світовий рекорд у легкій атлетиціЛитовський спортсмен побив найстаріший світовий рекорд у легкій атлетиці

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання