Харлан вручили награду победительницы общего зачета Кубка мира

Украинка второй раз подряд стала лучшей по итогам сезона.

?
Ольга Харлан с президентом мировой федерации Алишером Усмановым (справа)
На Конгрессе FIE в Лозанне украинской саблистке Ольге Харлан была вручена награда победительницы общего зачета Кубка мира.

Напомним, в этом сезоне 29-летняя Харлан в четвертый раз в карьере выиграла индивидуальное "золото" на чемпионате мира по фехтованию, который проходил в Будапеште. До этого сильнейшая украинская саблистка выигрывала мировые первенства в Будапеште-2013, Казани-2014 и Лейцпиге-2017.

Также на ее счету в этом году победа на чемпионате Европы и призовые места на трех турнирах серии Гран-При.

Отметим, что украинка выиграла общий зачет Кубка мира второй раз кряду и четвертый раз в карьере.

Добавим, что Ольге не хватает еще одной победы до лучшего показателя в истории Украины, ведь у легендарного украинского рапириста Сергея Голубицкого пять побед в общем зачете и, при этом, четыре кряду.

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу
Міжнародна федерація фехтування скасувала рукостискання спортсменів після ситуації з ХарланМіжнародна федерація фехтування скасувала рукостискання спортсменів після ситуації з Харлан
"Укрпошта" має намір випустити марку з українською фехтувальницею Харлан"Укрпошта" має намір випустити марку з українською фехтувальницею Харлан
"Дуже важливий жест": "Шахтар" та "Динамо" підтримали Харлан після дискваліфікації на ЧС"Дуже важливий жест": "Шахтар" та "Динамо" підтримали Харлан після дискваліфікації на ЧС
Українська фехтувальниця Харлан перемогла росіянку на старті ЧС і не потисла їй рукуУкраїнська фехтувальниця Харлан перемогла росіянку на старті ЧС і не потисла їй руку
Україна подасть апеляцію на дискваліфікацію ХарланУкраїна подасть апеляцію на дискваліфікацію Харлан
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Легендарна українська фехтувальниця Харлан присвятила ЗСУ свою перемогу на Європейських іграхЛегендарна українська фехтувальниця Харлан присвятила ЗСУ свою перемогу на Європейських іграх
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування