Кубок Стэнли: "Айлендерс" дома обыграл "Питтсбург" (ВИДЕО)

"Айлендерс" обыграл "Питтсбург" в стартовом матче первого раунда плей-офф НХЛ.

В составе победителей отличились Джордан Эберле, Брок Нельсон, Ник Ледди и Джош Бейли, в активе которого решающая шайба в овертайме.
Фото Кубок Стэнли: "Айлендерс" дома обыграл "Питтсбург" (ВИДЕО)

У гостей забивали Филип Кессел, Евгений Малкин и Джастин Шульц. Малкин также записал в свой актив очко за голевую передачу.

Счет в серии стал 1-0 в пользу "Айлендерс".

Вторая игра состоится 13 апреля.

НХЛ

Плей-офф

Восточная конференция

Первый раунд

"Айлендерс" - "Питтсбург" - 4:3 ОТ (2:1, 0:1, 1:1, 1:0)

Голы: Эберле - 1 (Ли, Пелеч), 1:40 - 1:0. Кессел - 1 (Симон, Дюмулин), 5:42 - 1:1. Нельсон - 1 (бол., Эберле, Тэйвз), 15:46 - 2:1. Малкин - 1 (бол., Шульц, Кессел), 33:41 - 2:2. Ледди - 1 (Филппула, Комаров), 52:35 - 3:2. Шульц - 1 (Летанг, Малкин), 58:31 - 3:3. Бэйли - 1 (Барзал), 64:39 - 4:3.

Вратари: Ленер - Мюррей (58:12 - 58:31).

Штраф: 10 - 8.

Броски: 33 (12+10+9+2) - 44 (17+13+11+3).

11 апреля. Нью-Йорк. Barclays Center.

Счет в серии: 1-0.

Кубок України з футболу має повернутися у наступному сезоні - ПавелкоКубок України з футболу має повернутися у наступному сезоні - Павелко
Перший домашній матч відбору футбольного Євро-2024 збірна України проведе у СловаччиніПерший домашній матч відбору футбольного Євро-2024 збірна України проведе у Словаччині
Відома волейболіста випала з вікна та розбилася на смерть після програного важливого матчуВідома волейболіста випала з вікна та розбилася на смерть після програного важливого матчу
Стала відома зарплата українця Маліновського у "Марселі"Стала відома зарплата українця Маліновського у "Марселі"
"Почнемо з Донецька": у футбольній збірній України розповіли про перший домашній матч після перемоги у війні"Почнемо з Донецька": у футбольній збірній України розповіли про перший домашній матч після перемоги у війні
Відома українська тенісистка знялася з матчу через позицію WTA по РосіїВідома українська тенісистка знялася з матчу через позицію WTA по Росії
Стала відома зарплата капітана збірної України з футболу в ОАЕСтала відома зарплата капітана збірної України з футболу в ОАЕ
Легендарний литовський баскетбольний клуб виставив свій кубок на аукціон для допомоги УкраїніЛегендарний литовський баскетбольний клуб виставив свій кубок на аукціон для допомоги Україні
Стала відома дата та суперник повернення відомого українського боксераСтала відома дата та суперник повернення відомого українського боксера