Драматично завершилась мужская биатлонная гонка преследования на этапе Кубка мира

Выиграл парсьют Йоханнес Бё.

На первом этапе Кубка мира в словенской Поклюке состоялась завершающая на данном этапе индивидуальная биатлонная гонка у мужчин.

Победу одержал норвежский стреляющий лыжник Йоханнес Бё, опередивший француза Фийона Майе на микроскопичные 0,1 сек.

Третьим к финишу пришел россиянин Александр Логинов.

Лучшим среди украинцев был Артем Прима. Уроженец Чернигова стартовал в гонке 13-м, но по ходу дистанции обошел двух соперников и финишировал 11-м.

Сергей Семенов занял 38-ю позицию, а Дмитрий Пидручный замкнул топ-40, хотя стартовал под 58-м номером.

11. Артем Прима (Украина, 1+0+1+0) +1:05.6

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
"Динамо" у драматичному матчі програло "Чорноморцю" в УПЛ"Динамо" у драматичному матчі програло "Чорноморцю" в УПЛ
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей