Цуренко вышла в четвертый раунд Ролан Гаррос

В третьем круге «Ролан Гаррос» украинская теннисистка Леся Цуренко победила 18-ю ракетку мира Магдалену Рыбарикову из Словакии – 6:2, 6:4.

Матч продолжался 1 час 1 минуту. На счету Цуренко две двойные ошибки и пять реализованных брейк-пойнтов из шести. Её соперница выполнила три эйса, ошиблась при подаче два раза и сумела реализовать два брейк-пойнта из трех имевшихся.

В 4-м круге турнира Цуренко будет противостоять 3-я ракетка мира Габринье Мунгуса. Матч состоится 4 июня.

.@LTsurenko moves into the @rolandgarros fourth round with a 6-2, 6-4 victory over Magdalena Rybarikova! pic.twitter.com/pmbHXVosFf

— WTA (@WTA) 2 июня 2018 г.

Українська тенісистка Цуренко стартувала з вольової перемоги на Australian Open-2024Українська тенісистка Цуренко стартувала з вольової перемоги на Australian Open-2024
Джокович став триразовим чемпіоном Ролан Гаррос та рекордсменом Великого шлемуДжокович став триразовим чемпіоном Ролан Гаррос та рекордсменом Великого шлему
Польська тенісистка другий рік поспіль виграла Ролан ГарросПольська тенісистка другий рік поспіль виграла Ролан Гаррос
Світоліна у вольовому стилі обіграла росіянку і вийшла до 1/8 фіналу Ролан ГарросСвітоліна у вольовому стилі обіграла росіянку і вийшла до 1/8 фіналу Ролан Гаррос
Світоліна пробилася до третього кола Ролан ГарросСвітоліна пробилася до третього кола Ролан Гаррос
Словацька тенісистка вийшла на матч Ролан Гаррос проти росіянки у кольорах українського прапораСловацька тенісистка вийшла на матч Ролан Гаррос проти росіянки у кольорах українського прапора
Світоліна обіграла 24-ту ракетку світу на старті Ролан ГарросСвітоліна обіграла 24-ту ракетку світу на старті Ролан Гаррос
Українську тенісистку освистали на Ролан Гаррос за відмову потиснути руку суперниці з БілорусіУкраїнську тенісистку освистали на Ролан Гаррос за відмову потиснути руку суперниці з Білорусі
Цуренко обіграла Світоліну в українському дербі на турнірі WTA в ІталіїЦуренко обіграла Світоліну в українському дербі на турнірі WTA в Італії
Українська тенісистка Цуренко стала віцечемпіонкою турніру WTAУкраїнська тенісистка Цуренко стала віцечемпіонкою турніру WTA