Кепа: Атлетик ждет интересная игра в Москве

Голкипер "Атлетика" из Бильбао Кепа Аррисабалага поделился ожиданиями от поездки в РоSSию, где уже в четверг баскам предстоит провести первый поединок 1/16 финала Лиги чемпионов.

- "Атлетик" ждёт интересная игра в Москве. Из-за последних результатов у наших болельщиков не самое лучшее настроение, но важно не забывать, как же непросто было дойти до этой стадии Лиги Европы.

"Спартак" попал сюда из Лиги чемпионов. Мы постараемся сделать всё возможное, чтобы добиться хорошего результата в матчах с россиянами. Да, в этом году забиваем не так много голов на домашнем стадионе. Нужно и дальше усердно тренироваться, чтобы улучшить наши показатели, - заявил 23-летний вратарь в интервью местной прессе.

Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Українська тенісистка виграла турнір у СШАУкраїнська тенісистка виграла турнір у США
Україна виграла бронзу на ЧС-2023 з водних видів спорту в артистичному плаванніУкраїна виграла бронзу на ЧС-2023 з водних видів спорту в артистичному плаванні
Жіноча збірна України з волейболу виграла Золоту ЄвролігуЖіноча збірна України з волейболу виграла Золоту Євролігу
Україна виграла чемпіонат Європи серед футболістів із ДЦПУкраїна виграла чемпіонат Європи серед футболістів із ДЦП
Польська тенісистка другий рік поспіль виграла Ролан ГарросПольська тенісистка другий рік поспіль виграла Ролан Гаррос
Футболіст "Вест Хема" першим в історії виграв усі єврокубкиФутболіст "Вест Хема" першим в історії виграв усі єврокубки
ПСЖ виграв рекордний титул чемпіона ФранціїПСЖ виграв рекордний титул чемпіона Франції
Команда Усика виграла промоутерські торги щодо бою з Дюбуа: відомі ймовірні дата та місце проведенняКоманда Усика виграла промоутерські торги щодо бою з Дюбуа: відомі ймовірні дата та місце проведення