Украинский пловец Романчук с рекордом Украины завоевал золото чемпионата Европы

Пловец из Ровно 21-летний Михаил Романчук завоевал золотую медаль на дистанции 1500 метров вольным стилем на чемпионате Европы по плаванию на короткой воде.

Михаил медленно начал, но уже после 500 метров вышел в лидеры и стал наращивать преимущество. В итоге его время 14:14.59 стало новым рекордом Украины в 25-метровом бассейне. Предыдущий рекорд 14.15,49 Романчук установил в Сингапуре в 2016 году.

Романчук почти на 8 секунд сумел опередить главного фаворита — победителя Олимпиады-2016 в Рио итальянца Грегорио Пальтриньери, проплывшего дистанцию за 14:22,93 минуты. После финиша итальянец откровенно не мог поверить в результат украинца.

Третье место в результатом 14:25.66 минут занял норвежец Хенрик Кристиансен

Стоит отметить, что Романчук и Пальтриньери разыгрывали победу на чемпионате мира в этом году, но тогда первым стал итальянец. После финиша Романчук заявил, что следующий раз он намерен опередить соперника.

Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Українська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгуУкраїнська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгу
Канада обіграла Німеччину та виборола золото чемпіонату світу з хокеюКанада обіграла Німеччину та виборола золото чемпіонату світу з хокею
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українка здобула золото ЧЄ з художньої гімнастики вперше за 18 роківУкраїнка здобула золото ЧЄ з художньої гімнастики вперше за 18 років
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Україна виграла перше за десять років золото чоловічого чемпіонату Європи з вільної боротьбиУкраїна виграла перше за десять років золото чоловічого чемпіонату Європи з вільної боротьби
Україна здобула історичне золото на чемпіонаті Європи з каратеУкраїна здобула історичне золото на чемпіонаті Європи з карате
"Будівельник" завоював історичне золото баскетбольної Суперліги"Будівельник" завоював історичне золото баскетбольної Суперліги
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання