Ярмоленко отличился голом в матче против «Магдебурга» (ВИДЕО)

В матче второго раунда Кубка Германии по футболу дортмундская «Боруссия» на выезде обыграла одного из лидеров третьей лиги чемпионата страны «Магдебург».

Видео гола опубликовано на сайте giphy.com.

Поединок состоялся 24 октября и завершился победой команды Бундеслиги с разгромным счетом 5:0.

Голами в составе «Боруссии» отметились Гонсало Кастро (42-я минута), Александер Исак (47), Андрей Ярмоленко (73), Марк Бартра (79) и Синдзи Кагава (90).

Украинский полузащитник «Боруссии» Андрей Ярмоленко вышел в стартовом составе и отыграл все 90 минут. Гол на 73-й минуте украинец забил с пенальти.

На домашнем стадионе клуба третьего дивизиона в Магдебурге на матче собралось более 23 тысяч зрителей.

"Противно приїжджати до РФ": російський хокеїст з НХЛ висловився про війну в Україні"Противно приїжджати до РФ": російський хокеїст з НХЛ висловився про війну в Україні
Ярмоленко прибув до збірної України на матчі з Англією та ІталієюЯрмоленко прибув до збірної України на матчі з Англією та Італією
Мессі переможним голом на останніх хвилинах дебютував за "Інтер Майамі"Мессі переможним голом на останніх хвилинах дебютував за "Інтер Майамі"
"Послали один одного": Ярмоленко розповів про останню розмову з Тимощуком"Послали один одного": Ярмоленко розповів про останню розмову з Тимощуком
"Динамо" з голом Ярмоленка знищило австрійську команду у товариському матчі"Динамо" з голом Ярмоленка знищило австрійську команду у товариському матчі
Ярмоленко офіційно залишив "Аль-Айн"Ярмоленко офіційно залишив "Аль-Айн"
Врятував команду від поразки: Коноплянка відзначився першим голом у 2023 році за польський клубВрятував команду від поразки: Коноплянка відзначився першим голом у 2023 році за польський клуб
Ярмоленко відзначився черговою результативною дією в ОАЕЯрмоленко відзначився черговою результативною дією в ОАЕ
Ярмоленко не зіграє у матчі проти АнгліїЯрмоленко не зіграє у матчі проти Англії
Збірна України перед матчем з Англією обіграла дублюючий склад команди АПЛЗбірна України перед матчем з Англією обіграла дублюючий склад команди АПЛ