Украинка Анастасия Лысенко стала сильнейшей в Европе

lyisenko_foto

Украинка Анастасия Лысенко завоевала 3 медали высшей пробы на соревнованиях молодежного чемпионата Европы, которые проходили в албанском городе Дуррес.

По итогам этого турнира наша соотечественница стала сильнейшей в следующих дисциплинах: 124 кг. в рывке, 150 кг. в толчке и в сумме 274, пишет ТСН.

Следует отметить, что Лысенко выступала в самой большой весовой категории — свыше 90 килограмм.

Кроме того, мужчины также вернулись домой не с пустыми руками — 4 бронзовые и одну серебряную награды сумели добыть Андрей Заболотный, Богдан Бурячек и Леонид Кубышковський.

Збірна України з біатлону назвала тренерів та склади на новий сезонЗбірна України з біатлону назвала тренерів та склади на новий сезон

Футболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабіФутболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабі
Українська тенісистка стала чемпіонкою турніру в ІспаніїУкраїнська тенісистка стала чемпіонкою турніру в Іспанії
Світоліна вперше після відновлення кар'єри стала першою ракеткою УкраїниСвітоліна вперше після відновлення кар'єри стала першою ракеткою України
Українська тенісистка Кіченок стала чемпіонкою Вімблдону у мікстіУкраїнська тенісистка Кіченок стала чемпіонкою Вімблдону у міксті
Плюшева іграшка стала офіційним талісманом Євро-2024Плюшева іграшка стала офіційним талісманом Євро-2024
Іспанія стала другим фіналістом Ліги наційІспанія стала другим фіналістом Ліги націй
Збірна України стала віцечемпіоном світу з соккиЗбірна України стала віцечемпіоном світу з сокки
20-річна тенісистка Костюк уперше стала першою ракеткою України20-річна тенісистка Костюк уперше стала першою ракеткою України
Українська баскетболістка стала чемпіонкою ЄвролігиУкраїнська баскетболістка стала чемпіонкою Євроліги
Жіноча збірна України з боксу стала найкращою на турнірі у ФінляндіїЖіноча збірна України з боксу стала найкращою на турнірі у Фінляндії