Марченко принес первую победу Украине в матче Кубка Дэвиса

Украинский теннисист Илья Марченко добыл первое очко украинской команде в матче плэй-офф Первой группы Евро-Африканской зоны, в которой сборная Украины встречается с командой Израиля.

В первом матче Марченко обыграл лидера израильтян Дуди Селу со счетом 7:6(5), 6:2, 6:3.

Следующими на корт выйдут Эдан Лешем и Александр Долгополов.

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Цукерберг і Маск: бій мільярдерів може принести дохід у 2 мільярди доларівЦукерберг і Маск: бій мільярдерів може принести дохід у 2 мільярди доларів
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Збірна України перед матчем з Англією обіграла дублюючий склад команди АПЛЗбірна України перед матчем з Англією обіграла дублюючий склад команди АПЛ
Без уболівальників та ЗМІ: збірна України зіграє з клубом АПЛ перед матчем з АнглієюБез уболівальників та ЗМІ: збірна України зіграє з клубом АПЛ перед матчем з Англією