Сондей: В прошлом сезоне играл в Первой лиге, а теперь - в еврокубках

Сондей: В прошлом сезоне играл в Первой лиге, а теперь - в еврокубкахМолодой защитник "Олимпика" Иван Сондей поделился впечатлениями от игры в Салониках.

- Выходя на замену, тренер просил больше брать игру на себя, обострять игру, открываться вперед. Нужно было атаковать, ведь мы проигрывали 0:2. Старались забить, но не получилось. Нужно работать над реализацией, чтобы было больше ударов, больше завершения моментов. Возможно, где-то пока еще сказывается недопонимание, ведь летом в "Олимпик" пришло много новичков. Думаю, на тренировках и в играх будем постепенно прибавлять. После матча тренер сказал, чтобы не опускали руки, продолжали работать и прогрессировать. Еще в прошлом сезоне я играл в Первой лиге, а тут еврокубки, полный стадион в Салониках и сумасшедшие фанаты ПАОКа. Сначала как-то волновался, но едва ступил на поле, сразу же перестал обращать внимание на шум.

Terrikon со ссылкой на ФК "Олимпик"

Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Українська тенісистка виграла турнір у СШАУкраїнська тенісистка виграла турнір у США
Україна виграла бронзу на ЧС-2023 з водних видів спорту в артистичному плаванніУкраїна виграла бронзу на ЧС-2023 з водних видів спорту в артистичному плаванні
Жіноча збірна України з волейболу виграла Золоту ЄвролігуЖіноча збірна України з волейболу виграла Золоту Євролігу
Україна виграла чемпіонат Європи серед футболістів із ДЦПУкраїна виграла чемпіонат Європи серед футболістів із ДЦП
Польська тенісистка другий рік поспіль виграла Ролан ГарросПольська тенісистка другий рік поспіль виграла Ролан Гаррос
Команда Усика виграла промоутерські торги щодо бою з Дюбуа: відомі ймовірні дата та місце проведенняКоманда Усика виграла промоутерські торги щодо бою з Дюбуа: відомі ймовірні дата та місце проведення
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Українські синхроністки виграли престижний турнір у ФранціїУкраїнські синхроністки виграли престижний турнір у Франції
Україна виграла перше за десять років золото чоловічого чемпіонату Європи з вільної боротьбиУкраїна виграла перше за десять років золото чоловічого чемпіонату Європи з вільної боротьби