Украинские кикбоксеры завоевали 21 награду Кубка мира в Италии

В итальянском Римини завершился Кубок мира по кикбоксингу по версии Всемирной ассоциации кикбоксерских организаций (WAKO).

Об этом сообщили в пресс-службе Министерства молодежи и спорта Украины.

Участие в нынешнем турнире приняли 1200 участников из 40 стран мира. Украину представляли 34 спортсмена.

По итогам турнира в медальной копилке “сине-желтой” сборной 21 награда — восемь золотых, семь серебряных и шесть бронзовых.

Сильнейшими в разделе “кик-лайт” стали Артур Руденко (57 кг), Владимир Демчук (69 кг) и Павел Замятин (74 кг). Трижды украинцы поднимались на первую ступеньку пьедестала в разделе “фулл-контакт” - Юрий Перетятько (67 кг), Игорь Приходько (86 кг) и Иван Ткаченко (91 кг +).

Александр Желепа (94 кг) одержал победу в разделе “лайт-контакт”, а Юлия Карманова стала лучшей в музыкальных упражнениях.

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання