Украинка Яна Беломоина выиграла этап Кубка мира по маунтинбайку

Украинская велосипедистка Яна Беломоина показала лучший результат на втором этапе Кубка мира по маунтинбайку кросс-кантри, который состоялся в Альбштадте (Германия).

Об этом в Facebook сообщает Национальный олимпийский комитет Украины.

Я. Беломоина пересекла линию финиша первой, показав время 1:38:25. Второй финишировала спортсменка из Польши Майя Влощовска, уступив украинке 16 секунд, третьей стала Йоланда Неф из Швейцарии - 23 секунды.

Стоит отметить, что одна из фавориток гонки Анника Лангвад, которая является действующей чемпионкой мира и победительницей первого этапа Кубка мира, упала.

Среди мужчин победил швейцарец Нино Шуртер, опередив преследователей почти на полминуты. В борьбе за серебро голландец  Матье ван дер Пель лишь на три секунды опередил Антона Купера из Новой Зеландии.

Напомним, ранее украинка Яна Беломоина, которая выступает в олимпийской дисциплине маунтинбайк кросс-кантри, выиграла велогонку в австрийском Обертрауне.

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання