Украинка Харлан победила на этапе Кубка мира по фехтованию

В Тунисе завершился личный турнир саблисток в рамках этапа Кубка мира по фехтованию, где победу одержала украинка Ольга Харлан.

Об этом сообщили в пресс-службе Национальной федерации фехтования Украины.

Эта победа ценна еще и тем, что украинская спортсменка выступила впервые после операции на плече и длительного восстановления.

Харлан уверенно прошла предварительные раунды соревнований, в 1/4 финала победила Лючию Мартин-Португес (15:10), в полуфинале была сильнее олимпийской чемпионки Яны Егорян из РоSSии (15:12), а в финале одолела Анну Мартон из Венгрии - 15:12.

Напомним, в воскресенье. 14 мая, в Тунисе состоятся командные соревнования по фехтованию.

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу
Міжнародна федерація фехтування скасувала рукостискання спортсменів після ситуації з ХарланМіжнародна федерація фехтування скасувала рукостискання спортсменів після ситуації з Харлан
"Укрпошта" має намір випустити марку з українською фехтувальницею Харлан"Укрпошта" має намір випустити марку з українською фехтувальницею Харлан
"Дуже важливий жест": "Шахтар" та "Динамо" підтримали Харлан після дискваліфікації на ЧС"Дуже важливий жест": "Шахтар" та "Динамо" підтримали Харлан після дискваліфікації на ЧС
Українська фехтувальниця Харлан перемогла росіянку на старті ЧС і не потисла їй рукуУкраїнська фехтувальниця Харлан перемогла росіянку на старті ЧС і не потисла їй руку
Україна подасть апеляцію на дискваліфікацію ХарланУкраїна подасть апеляцію на дискваліфікацію Харлан
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Легендарна українська фехтувальниця Харлан присвятила ЗСУ свою перемогу на Європейських іграхЛегендарна українська фехтувальниця Харлан присвятила ЗСУ свою перемогу на Європейських іграх
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування