Украинские гимнастки завоевали золото Кубка мира в Баку

Украинская сборная в групповых упражнениях по художественной гимнастике завоевала золотую медаль на этапе Кубка мира в Баку.

Об этом сообщили в пресс-службе Министерства молодежи и спорта Украины.

Украинские гимнастки победили в финальных соревнованиях с тремя мячами и двумя скакалками, получив от судей оценку 18,2. На втором месте оказалась сборная Болгарии (17,35), а на третьем - команда Беларуси (17,1).

В финале с пятью обручами Украинская сборная в групповых упражнениях осталась в шаге от пьедестала и заняла четвертое место (18,3). Победили здесь гимнастки с Италии (18,7), серебро - в белорусок (18,7), бронза - у болгарок (18,65).

Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Українська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгуУкраїнська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгу
"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Канада обіграла Німеччину та виборола золото чемпіонату світу з хокеюКанада обіграла Німеччину та виборола золото чемпіонату світу з хокею
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українка здобула золото ЧЄ з художньої гімнастики вперше за 18 роківУкраїнка здобула золото ЧЄ з художньої гімнастики вперше за 18 років
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
Україна виграла перше за десять років золото чоловічого чемпіонату Європи з вільної боротьбиУкраїна виграла перше за десять років золото чоловічого чемпіонату Європи з вільної боротьби