Кубок мира: Хорхлер выиграла масс-старт в Антерсельве

Немка Надин Хорхлер стала победительницей масс-старта на этапе Кубка мира в Антерсельве.

Второй финишировала ее соотечественница Лаура Дальмайер.
Фото Кубок мира: Хорхлер выиграла масс-старт в Антерсельве
Лаура Дальмайер и Надин Хорхлер. Фото: biathlonworld.com

Замкнула тройку Габриэла Коукалова из Чехии.

Единственная из вышедших на дистанцию украинок - Юлия Джима - показала 10-й результат.

Отметим, что для 30-летней Хорхлер эта победа стала первой на этапах Кубка мира.

До этого ее лучшим результатом было пятое место (дважды), информирует СЭ.

Антхольц-Антерсельва (Италия)

Кубок мира

Женщины

Масс-старт 12,5 км

1. Хорхлер (Германия) - 36.11,5 (0 шт. кругов)

2. Дальмайер (Германия) - отставание 3,1 (3)

3. Коукалова (Чехия) - 8,0 (2)

4. Мякяряйнен (Финляндия) - 13,5 (3)

5. Дорен-Абер (Франция) - 19,0 (4)

6. А. Рунггальдьер (Италия) - 24,1 (1)...

10. Джима (Украина) - 32,0 (3)

У Греції запалили олімпійський вогонь Ігор-2024У Греції запалили олімпійський вогонь Ігор-2024

Кубок України з футболу має повернутися у наступному сезоні - ПавелкоКубок України з футболу має повернутися у наступному сезоні - Павелко
Легендарний литовський баскетбольний клуб виставив свій кубок на аукціон для допомоги УкраїніЛегендарний литовський баскетбольний клуб виставив свій кубок на аукціон для допомоги Україні
Росію позбавили права на проведення матчу за Суперкубок УЄФА-2023Росію позбавили права на проведення матчу за Суперкубок УЄФА-2023
Українки вперше в історії виграли командний Кубок світу з боротьбиУкраїнки вперше в історії виграли командний Кубок світу з боротьби
Швейцарія вперше в історії виграла Кубок Біллі Джин КінгШвейцарія вперше в історії виграла Кубок Біллі Джин Кінг
Українська каноїстка Бабак стала семиразовою чемпіонкою світу з марафонуУкраїнська каноїстка Бабак стала семиразовою чемпіонкою світу з марафону
"Реал" обіграв "Айнтрахт" у матчі за Суперкубок УЄФА"Реал" обіграв "Айнтрахт" у матчі за Суперкубок УЄФА
Джокович став семиразовим чемпіоном ВімблдонуДжокович став семиразовим чемпіоном Вімблдону
Матч за Суперкубок України з футболу вперше в історії буде скасовано - ЗМІМатч за Суперкубок України з футболу вперше в історії буде скасовано - ЗМІ
"Нехай валять": олімпійський чемпіон Верняєв дав пораду шанувальникам "русского мира" у Донецьку"Нехай валять": олімпійський чемпіон Верняєв дав пораду шанувальникам "русского мира" у Донецьку