Украина выиграла супермикст на втором этапе Кубка IBU

Украина выиграла супермикст на втором этапе Кубка IBUСегодня в итальянском городе Риднау стартовал второй этап Кубка IBU. Украинская команда сумела добыть победу в первой же гонке - нашим спортсменам не было равных в супермиксте.

На старт вышла Анастасия Меркушина, которая не очень удачно выступила на Кубке мира в Эстерсунде, после чего и приехала на турнир в Италии, чтобы обрести прежнюю уверенность. Задумка украинских тренеров полностью себя оправдала - Меркушина передала эстафету Артём Тищенко, владея 16-секундным преимуществом. Но и он расслабляться не планировал, почти на шесть секунд увеличив отрыв от ближайших преследователей (отметим, что за россиян выступал шестикратный чемпион Европы Алексей Волков).

Показав хорошие скоростные качества, а также совершив лишь три промаха на восьми огневых рубежах, украинцы одержали уверенную победу.

Кубок IBU, 2-й этап, Италия. Одиночная смешанная эстафета

1. Украина (0+3) 38:52.4

2. РоSSия (0+5) +21.7

3. Франция (2+7) +1:00.4

3. Чехия (1+4) +1:00.4

5. Беларусь (0+4) +1:03.3

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання