Исполнительный директор американской федерации лёгкой атлетики Дуглас Логан выступил против помилования знаменитой американской легкоатлетки Мэрион Джонс, передаёт "Газета.ru".

Напомним, на днях спортсменка, уличённая в употреблении допинга, осуждённая на шесть месяцев за дачу ложных показаний и отбывающая наказание с марта этого года, направила президенту США Джорджу Бушу просьбу о помиловании.

В ответ на официальном сайте федерации было опубликовано открытое письмо, в котором Логан заявляет о недопустимости подобного развития событий.

"Не много вещей в мире уважаемы больше, чем Олимпийские игры, - подчёркивает он в послании. – И простить одно из самых крупных мошенничеств в истории олимпийского движения было бы насмешкой над всем миром".

Джонс призналась в употреблении запрещённых препаратов в октябре прошлого года. До этого в ходе расследования в отношении её тренера Тревора Грэма и товарища по команде Джастина Гэтлина спортсменка упорно отрицала свою причастность к допинг-скандалу. За дачу ложных показаний против Джонс было возбуждено уголовное дело, и суд признал её виновной.

Помимо полугода тюрьмы Джонс была приговорена к двум годам наказания условно, а после освобождения ей предстоят 800 часов общественных работ.

Футболіст "Динамо" отримав умовний термін за домашнє насильствоФутболіст "Динамо" отримав умовний термін за домашнє насильство
Футзалістів українського клубу приведено в бойову готовність через обстріли росіянФутзалістів українського клубу приведено в бойову готовність через обстріли росіян
Французькі спецслужби рекомендують скасувати церемонію відкриття Олімпіади-2024Французькі спецслужби рекомендують скасувати церемонію відкриття Олімпіади-2024

"Противно приїжджати до РФ": російський хокеїст з НХЛ висловився про війну в Україні"Противно приїжджати до РФ": російський хокеїст з НХЛ висловився про війну в Україні
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Під Бахмутом загинув чемпіон України з легкої атлетикиПід Бахмутом загинув чемпіон України з легкої атлетики
Міжнародна федерація важкої атлетики допустила росіян до змаганьМіжнародна федерація важкої атлетики допустила росіян до змагань
Українка Конотоп виграла чемпіонат Європи з важкої атлетикиУкраїнка Конотоп виграла чемпіонат Європи з важкої атлетики
На війні проти Росії загинув український майстер спорту з важкої атлетикиНа війні проти Росії загинув український майстер спорту з важкої атлетики
Україна здобула першу медаль чемпіонату Європи-2023 з легкої атлетикиУкраїна здобула першу медаль чемпіонату Європи-2023 з легкої атлетики
Україна здобула першу медаль на чемпіонаті світу з важкої атлетикиУкраїна здобула першу медаль на чемпіонаті світу з важкої атлетики
Україна здобула першу медаль чемпіонату світу-2022 з легкої атлетикиУкраїна здобула першу медаль чемпіонату світу-2022 з легкої атлетики
Росію та Білорусь усунули від усіх міжнародних турнірів з важкої атлетикиРосію та Білорусь усунули від усіх міжнародних турнірів з важкої атлетики