Ворскла против переноса матчей Кубка Украины

Ворскла против переноса матчей Кубка УкраиныВ полтавской "Ворскле" негативно отнеслись к идее ФФУ перенести первые матчи 1/4 Кубка Украины на 28 февраля, а ответные - на 2 марта.

"В тренерском штабе Василия Савчко график подготовки команд составляют не на один день вперед, поэтому план необходимо корректировать существенно. Поэтому позиция клуба однозначно негативная.

А кто будет компенсировать траты на подогрев поля? Стоимость такого удовольствия - 30 тысяч гривен в сутки. Поле же специально готовят к первым матчам с "Шахтером", - приводит "В Полтаве" слова пресс-атташе клуба Артема Лобанова.

Отметим, если перенос все же будет утвержден, то "Ворскла" в течение недели трижды сыграет с "Шахтером" - 28 февраля и 2 марта на Кубок, а 5 марта в чемпионате.

"Противно приїжджати до РФ": російський хокеїст з НХЛ висловився про війну в Україні"Противно приїжджати до РФ": російський хокеїст з НХЛ висловився про війну в Україні
"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей