Украина завоевала 6 медалей на ЧЕ по гребле

В воскресенье наша команда разжилась двумя наградами

Сборная Украины на чемпионате Европы по гребле, который проходил в Рачице (Чехия), завоевали 6 медалей.

В последний день турнира украинцы завоевали 2 награды. Вслед за «золотом» на каноэ-двойках на дистанции 1000 метров Дмитрий Янчук и Тарас Мищук добрались до «серебра» на дистанции 500 метров – украинский дуэт на 1,4 секунды отстал от россиян Алексея Коровашкова и Иван Штыля.

На дистанции 500 метров в одиночной лодке третьим стал 19-летний Павел Алтухов, взявший свою вторую «бронзу» на чемпионате Европы в Чехии. «Золото» в этой дисциплине отошло к чеху Мартину Фукса.

Сильнейшей командой на чемпионате Европы по гребле на байдарках и каноэ стала Германия – в активе немцев 10 медалей (7-3-1).

Українці вибороли ще 11 медалей на "Іграх нескорених"-2023Українці вибороли ще 11 медалей на "Іграх нескорених"-2023
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу
Українські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової лігиУкраїнські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової ліги
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Україна здобула рекордну кількість медалей на чемпіонаті світу з академічного веслуванняУкраїна здобула рекордну кількість медалей на чемпіонаті світу з академічного веслування
Україна виграла п'ять медалей у третій день Всесвітніх ігор-2022Україна виграла п'ять медалей у третій день Всесвітніх ігор-2022
Україна виборола 13 медалей у другий день змагань на Всесвітніх іграхУкраїна виборола 13 медалей у другий день змагань на Всесвітніх іграх
Зібрано повний комплект медалей: Україна здобула бронзу чемпіонату Європи з фехтуванняЗібрано повний комплект медалей: Україна здобула бронзу чемпіонату Європи з фехтування
Украина впервые в истории завоевала золото чемпионата мира по спортивной аэробикеУкраина впервые в истории завоевала золото чемпионата мира по спортивной аэробике
Украина из-за допуска россиян отказалась от участия в престижном турнире по дзюдоУкраина из-за допуска россиян отказалась от участия в престижном турнире по дзюдо