Надаль разбит и уничтожен на AusOpen

Это конец величайшего бойца в истории тенниса

У Рафы Надаля (3-й в мире) было четыре брейковых мяча в поединке с Томашем Бердыхом в четвертьфинале Открытого чемпионата Австралии. При чем два из них - скрытые сетболы в решающей третьей партии.

Но какое это теперь имеет значение, если испанец в итоге был сокрушен в трех сетах - 6:2, 6:0, 7:6 (7:5).

Бердых выиграл у Надаля впервые с 2006 года. Судя по всему, Рафа больше никогда не выйдет на прежний уровень.

Гравець "Динамо" побився з капітаном команди і виключений зі складуГравець "Динамо" побився з капітаном команди і виключений зі складу
Відбулося жеребкування чвертьфіналів і півфіналів Ліги чемпіонів-2019/20Відбулося жеребкування чвертьфіналів і півфіналів Ліги чемпіонів-2019/20
Клуб НХЛ відмовився змінювати назву і логотип, незважаючи на громадську думкуКлуб НХЛ відмовився змінювати назву і логотип, незважаючи на громадську думку
Чемпіонат світу з мініфутболу в Києві перенесеноЧемпіонат світу з мініфутболу в Києві перенесено
Матч між "Динамо" і "Зорею" за вихід у Лігу чемпіонів судитимуть жінки. ФутболМатч між "Динамо" і "Зорею" за вихід у Лігу чемпіонів судитимуть жінки. Футбол