Свендсен лидирует в общем зачете кубка мира, Семенов - 13-й

После первого этапа Кубка мира в шведском Эстерсунде лидерство в общем зачете Кубка мира захватил Эмиль Эгле Свендсен. Норвежец смог выиграть индивидуальную гонку, финишировал седьмым в спринте и третьим в преследовании. В итоге - 144 очка.

Эмиль Свендсен

Мартен Фуркад провалил индивидуальную гонку, но выиграл спринт и преследование. На счету француза 120 очков и вторая позиция. Третий - Михал Шлезингр с 113-ю очками.

Первым из украинцев в общем зачете идет Сергей Семенов, который финишировал вторым в индивидуалке, 28-м в спринте и 36-м в преследовании. Также очки в зачет на первом этапе набрали Артем Прима и Артем Тищенко.

Кубок мира по биатлону 2014/15. Расписание и результаты

Общий зачет Кубка мира по биатлону (мужчины)
после первого этапа

1. Эмиль Эгле Свендсен (Норвегия) - 144 2. Мартен Фуркад (Франция) - 120 3. Михал Шлезингр (Чехия) - 113 4. Яков Фак (Словения) - 108 5. Онджей Моравец (Чехия) - 104 6. Оле-Эйнар Бьорндален (Норвегия) - 103 7. Евгений Гараничев (РоSSия) - 96 8. Антон Шипулин (РоSSия) - 92 9. Эрик Лессер (Германия) - 90 10. Доминик Ландертингер (Австрия) - 87 ... 13. Сергей Семенов (Украина) - 72 34. Артем Прима (Украина) - 25 54. Артем Тищенко (Украина) - 4

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання