Неудачный дебют Роналдиньо в Мексике (ВИДЕО)

Знаменитый бразильский плеймейкер провел первый матч за "Керетаро"

Новый клуб Диньо встречался с "Тигрес", а матч завершился в пользу вторых - 0:1.

При этом 34-летний бразилец получил возможность пробить пенальти, но запустил мяч выше ворот.

isport.ua

Фото Неудачный дебют Роналдиньо в Мексике (ВИДЕО)
Роналдиньо. Фото: bbc.co.uk

Бензема забив гол у дебютному матчі у Саудівській АравіїБензема забив гол у дебютному матчі у Саудівській Аравії
Дебютна гра Мессі за "Інтер Майамі" встановила рекорд на телебаченні СШАДебютна гра Мессі за "Інтер Майамі" встановила рекорд на телебаченні США
Мессі переможним голом на останніх хвилинах дебютував за "Інтер Майамі"Мессі переможним голом на останніх хвилинах дебютував за "Інтер Майамі"
Український баскетболіст провів яскравий дебютний матч у Літній лізі НБАУкраїнський баскетболіст провів яскравий дебютний матч у Літній лізі НБА
Відомий український баскетболіст феєрично дебютував в ОАЕВідомий український баскетболіст феєрично дебютував в ОАЕ
Українець Маліновський відзначився дебютним гольовим пасом за "Марсель"Українець Маліновський відзначився дебютним гольовим пасом за "Марсель"
Циганков дебютував у складі іспанської "Жирони"Циганков дебютував у складі іспанської "Жирони"
Футболіст "Шахтаря" яскраво дебютував у матчі англійської Прем'єр-лігиФутболіст "Шахтаря" яскраво дебютував у матчі англійської Прем'єр-ліги
Титулована українська легкоатлетка виграла медаль на дебютному турнірі у 2023 роціТитулована українська легкоатлетка виграла медаль на дебютному турнірі у 2023 році